Пошук

Спортивні змагання

2018 - 2019 рр.

Вітаємо

з перемогою учня 5-А класу ліцею № 38 ЛМР ШУЛЬГУ ДАНИЛА, учасника Міжнародного шахового фестивалю "День міста Лева-2019" (кваліфікаційний турнір з нормою виконання 2-го розряду), який   відбувся  10-го травня 2019 року. З-поміж 59 учасників із Львова та Львівської області Данило посів у підсумковій таблиці 2-ге місце та здобув 7 очок з 9, що дало можливість виконати 2-ий розряд у шахах. Шульга Данило займається у ДЮШС "Дебют" під керівництвом Щербакова В.П. Попереду виконання 1-го розряду. Бажаємо успіхів і нових перемог.

Перший старт.

Вітаємо Яцунову Софію, ученицю 6-А класу ліцею № 38 ЛМР, із перемогою (І місце) у Відкритому чемпіонаті Львівської області з фігурного катання. Категорія Beginners Elements. Бажаємо нових досягнень і перемог!

2016 - 2017 рр.

Гучно, весело та завзято – саме так 14 грудня 2017 року стартували змагання «Веселі старти» для учнів 3-А і 3-Б класів НВК «Школа-садок  № 38 м. Львова», організовані вчителями початкових класів Павлиною О.М та Черніховською Л.І.  Метою змагань  було не суперництво, а спільна участь, вміння вболівати за себе та інших і здорова конкуренція між учасниками. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різних естафетах. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Усі переможці та учасники змагань були нагороджені грамотами і подарунками, а на завершення пролунала спільна коляда.

Вітаємо

Бурія Тараса, учня 2-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова», із перемогою  (1 місце), здобутою в  змаганнях Львівської обласної федерації кіокушинкай карате "Перші кроки", що відбулися  29 квітня 2017 року у спорткомплексі "Львівської політехніки".  Тренер Бедик В.І.

Вітаємо команду  НВК  «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова»
у складі: Бариляк Анастасії – учениці 7-А класу,
              Демківа Максима – учня 10-го класу,
              Чікала Юрія – учня 10-го класу
із перемогою –  І місце у змаганнях шкільної ліги  з настільного тенісу серед шкіл м. Львова «Мала ракетка - 2016».
Зичимо  юним спортсменам нових здобутків та перемог.

2015 - 2016 рр.

ВІТАЄМО

Хлопась  Лілю, ученицю  4-А класу, за зайняте ІІІ місце у відкритому кубку Львівської області
із кіокушин-кан карате

ВІТАЄМО

шкільну команду за зайняте ІІІ  місце у турнірі з настільного тенісу на першість Шевченківського району

Бариляк Анастасію             6А клас

Смолінського  Тараса        9А клас

Чікало Юрія                        9А клас

Вчитель : Війтович О.О.

Вітаємо !

Бариляка Юрія  (учн. 10А кл.)  та Барабаха Мар’яна (учн.11А кл.) , які зайняли II місце в складі збірної команди Шевченківського району у футбольному турнірі на першість м. Львова  серед збірних  районних учнівських команд на призи ФК «Шахтар»

Шкільний турнір з настільного тенісу

10.10.2015р. у школі відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів.

Вітаємо переможців!
I місце      Чікало Юрій             9А клас
II місце       Смолінський Тарас   9А клас
IIІ місце   Поліщук Ростислав   8А клас

Учень 7-А класу Грибик Микола  та учень 8-А класу Грибик Ярослав школи № 38 м.Львова займаються дзюдо вже 9 років і здобули багато досвіду та перемог. Перші змагання у яких хлопці брали участь були в Польщі м.Кросно

Ярослав у віці 5-ти років і 3-х місяців здобув 1- місце. Микола у віці 3-х років і 5-ти місяців здобув 3- місце. Вони мають вже понад 100 медалей та кубків. Займаються в клубі дзюдо «Іппон» молодіжного центру «Веселка». Відвідали такі країни як: Чехія ,Італія ,Австрія ,Словаччина ,Польща ,Угорщина ,Німеччина.

Приймали участь у змаганнях таких як: Міжнародний турнір з дзюдо(Pokоnujemy granice). Польща  м.Бялско-Бяла

Міжнародний турнір з дзюдо.(xv.Internationales Spreewaldpokalturnier 2009) Німеччина м.Коттбус

І ще в багатьох міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Тренуються хлопці кожен день, уміло поєднуючи спорт та навчання. А також крім дзюдо хлопці