П`ятниця, 05.03.2021, 07:13Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Працівники ліцею


С П И C О К

працівників ліцею № 38 ЛМР

на 2019-2020 н.р

  1. Бура Тетяна Володимирівна                           помічник вихователя короткотривалої групи
  2. Бучко Наталія Миколаївна                              двірник
  3. Гапон Катерина Юріївна                                 прибиральниця службових приміщень
  4. Жеребецький Стефан Васильович                   робітник по обслуговуванню
  5. Івать Любов Адамівна                                    прибиральниця службових приміщень
  6. Коза Петро Петрович                                     ЗДГЧ
  7. Колеба Надія Михайлівна                              помічник вихователя короткотривалої групи
  8. Кравчук Валентина Іванівна                          прибиральниця службових приміщень
  9. Кузняк Олег Ігорович                                     охоронець
  10. Курилюк Ірина Валеріївна                             помічник вихователя короткотривалої групи
  11. Лесько Оксана Миколаївна                           помічник вихователя короткотривалої групи
  12. Лех Ірина Михайлівна                                    двірник
  13. Лісовенко Марія Степанівна                          прибиральниця службових приміщень
  14. Лозинська Ольга Миколаївна                        кухар
  15. Майкович Степан Іванович                           робітник по обслуговуванню
  16. Мацько Ольга Іванівна                                  помічник вихователя
  17. Олійник Наталія Ярославівна                         завідувач бібліотекою
  18. Пісько  Ірина Володимирівна                        бухгалтер
  19. Попівчак Олена Михайлівна                         бухгалтер
  20. Руденко Любов Миколаївна                          гардеробник
  21. Савка Любов Богданівна                               прибиральниця службових приміщень
  22. Свищ Мирослава Іванівна                             кухар
  23. Семераз Марія Богданівна                            медична сестра
  24. Сенів  Анна Романівна                                   бухгалтер
  25. Стефура Любов Василівна                            прибиральниця службових приміщень
  26. Шевчук Ярослава Степанівна                        секретар
  27. Шегеда Галина Петрівна                                лаборант
  28. Шелемех Лілія Іванівна                                  медична сестра
  29. Шпак Марія Дмитрівна                                   головний бухгалтер