Вівторок, 13.04.2021, 22:58Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Обмін досвідом


 2020-2021

       10.02.21 р. у ліцеї №38 ЛМР проведено круглий стіл на тему: « Розвиток дослідницьких здібностей у старших дошкільників»
      
 STREAM – освіта передбачає реалізацію завдань, націлених на розвиток інженерного мислення. Дослідницька діяльність за різними напрями цієї методики визнана джерелом розвитку сенсорних інтелектуальних і творчих здібностей дошкільників.
       Вихователь старшої групи «Ангелятко» Крілик М.В. ознайомила колег із важливістю створення STREАM осередків у закладі дошкільної освіти, про добірку інтегрованих занять, під час яких у дітей формується критичне, продуктивне мислення, демонструється оригінальність інтегрованих рішень, використовуються набуті знання на практиці.

    

     

05.02. 2021 р. у ліцеї №38 ЛМР проведено майстер-клас на тему: «Використання нетрадиційних матеріалів в образотворчій діяльності»
     Ліплення – це не тільки задоволення, а й праця, дослідження і пізнання. З давніх давен люди створювали з солоного тіста іграшки, обереги для дітей і всієї родини. Зараз ліплення вважається одним із видів арт - терапії.
    Вихователь молодшої групи «Метелики» Качмар О.Б. поділилась з колегами, як може бути використане ліплення із солоного тіста в процесі життєдіяльності дошкільників. Провела майстер клас із виготовлення жайворонків. Вихователька переконана, що працювати  із солоним тістом цікаво, зручно і безпечно.

  

  

        29.12.2020р. у ліцеї №38 ЛМР проведено круглий стіл на тему: «Навчання дітей з особливими освітніми потребами
в інклюзивному середовищі
»
       Завдяки впровадженню інклюзивного навчання, діти з особливими освітніми потребами мають змогу відвідувати шкільні та дошкільні заклади. Педагоги повинні бути готовими до роботи з особливими дітьми. Однією з умов успішного  розвитку дитини є компетентність фахівців і злагодженість їхньої роботи.
        Асистент вихователя Карабаник Ю.А. ознайомила колег з особливостями навчально – виховного процесу в інклюзивній групі. Наголосила, що інклюзія – це робота з усіма дітьми незалежно від особливостей їх розвитку, що успіх в роботі полягає у командному підході, залученню до навчання і виховання дітей педагогів, батьків та спеціалістів.

       

16.092020р. у ліцеї №38 ЛМР проведено майстер-клас на тему: «Використання дидактичних ігор і вправ для розвитку тактильно- рухових відчуттів»
Якщо ви хочете розвивати дрібну моторику рук, концентрацію уваги, спонукати дітей знаходити пару, впізнавати предмети на дотик – у цьому вам допоможе використання «чарівного мішечка».
        Вихователь молодшої групи «Дзвіночок» Корабяк Г.І. поділилась з колегами методикою використання цього простого методу для визначення рівня розвитку моторики, удосконалення тактильних відчуттів , формування і розвиток уявлень дитини.

  

 02.09.2020р. у ліцеї №38 ЛМР проведено тренінг на тему: «Удосконалення роботи ЗДО в умовах карантину».
        Працівники дошкільної освіти опинились в епіцентрі складної ситуації, яка зумовлена пандемією COVID-19.
Найретельніше виконання протоколів під час пандемії не дає гарантій убезпечення від зараження коронавірусною хворобою. Відсутність можливості  дистанційної взаємодії – це лише одна з проблем, з якими стикаються працівники закладів дошкільної освіти. Тому важливо забезпечити всі необхідні заходи у боротьбі з COVID – 19.
      Медсестра Семераз М.Б. нагалосила на важливості чіткого виконання вимог протоколу щодо убезпечення від захворювання на коронавірусну хворобу, зокрема, про правильне використання маски, обробку рук дітей і персоналу антисептиками, ретельну обробку поверхонь, про відповідальне ставлення працівників до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.