Вівторок, 19.03.2024, 17:03Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Класна школа


Блог школи: http://klasnashkola.eu/szsh-38-lviv/

2017-2018 н.р.

Польсько-український проект “Шахи в сумці”.

З 1 по 4 серпня 2017 р. закінчився другий етап польсько-українського проекту обміну молоді. Чотири дні видалися цікавими та емоційно насиченими. Разом з п. Вальдемаром Пашилка, його колегами та творчими учителями, учнями нашої школи вдалося обговорити деталі проекту "Шахи в сумці". Отож, проект написано, обговорено.Попереду відповідальний момент належної організації впровадження. Чекаємо молодь з Гольговіце на початку жовтня і пізнаватимемо культуру, побут, гратимемо шахи, займатимемосяспортом, виховуючи нашу молодь в кращих європейських традиціях.

2016-2017 н.р.

 

24.03.2017 у  НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів м. Львова» в рамках проекту «Класна школа» відбулась зустріч з учнями та вчителями школи м. Марганець. Нові знайомства це завжди хвилююче, цікаво та пізнавально. Присутні переглянули  презентації проектів, в яких  вони беруть участь.  Після діалогу двох сторін виявилось, що у нас дуже багато спільного: починаючи з проектної діяльності і закінчуючи звичними шкільними буднями. Чекаємо із нетерпінням наступної зустрічі та подальшої співпраці.

2015-2016 н.р.

12 травня  школі №38  були гості. Це координатори міжнародного проекту "Класна школа "Іво Магерський та Агата .Зустріч видалася цікавою ,змістовною і дуже приємною .Нові знайомства ,цікаві дискусії і багато планів.

  

        З 12 до 15 травня директор СЗШ №38 Світлана Терешкевич  брала участь у проекті – Польсько-українській СВАТЦІ. Це унікальний досвід і можливість міжнародної співпраці закладів освіти України та Польщі. В рамках програми "Класна школа" відбулася зустріч учителів з Польщі та України, яку провели організації: "Польсько-Американська фундація вольності", "Лабораторія громадської освіти", " Товариство Лева" та міжнародна фундація "Ріта". В цьому заході взяли участь лише 13 шкіл з різних куточків України, серед них і наша. В ході зустрічі учителі вивчали систему освіти Польщі та України, навчалися складати молодіжні проекти, презентували власні навчальні заклади, та боролись за право співпраці зі школою з сусідньої країни. 
       Вітаємо всіх учнів нашої школи. Тепер ми маємо гімназію -партнера з польського міста Гольковіце в особі  директора п. Вальдемара  Пашилки. 
       Спільно з партнерською школою був розроблений польсько-український проект. Сподіваємось він буде вдало реалізований. Найближчим часом планується відеоконференція координаторів проекту двох  навчальних закладів з метою організації подальшої співпраці.

  

  

   

 

     ​Ми створили групу “Шкільний IT-шник”. Попередньо домовились з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти про організацію циклу практичних занять для новоствореної групи.

Перше заняття відбулося 19 листопада. З нашими юними IT-шниками будуть працювати IT-фахівці.

Метою діяльності цієї групи є надання IT-консультацій та допомоги не лише школярам, а й вчителям школи.

  

 

Освіта прав людини та демократичного громадянства

 5 грудня 2015 року вчителі нашої школи Федюк М.Б. і Щур Л. П.  взяли участь в науково- практичному семінарі програми Ради Європи «Підтримка освіти прав людини та демократичного громадянства у країнах Східного партнерства»

Завдання проекту: надати можливість отримати позитивний досвід демократичної участі у шкільному житті.

 

 

 

Майстер-клас Використання інформаційно-компютерних технологій у навчально-виховному процесі

12.11.2015 року старшокласники нашої  школи   мали змогу відвідати майстер-клас Використання інформаційно - компютерних технологій у навчально-виховному процесі.

До нас завітала методист кабінету інформаційних технологій навчання Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Парій Надія Зіновіївна.

Модератор охоче поділилася своїми знаннями та вміннями з нашими учнями. Пані Надія зацікавила дітей новими можливостями в користуванні електронною поштою gmail: E-disk, блоги, класифікації листів та ін. Діти з великим захопленням  виконували практичні заняття.

Щиро дякуємо Надії Зіновіївні за те, що змогла приділити нам частину свого дорогоцінного часу.

 

 

Перший канікулярний понеділок 19 жовтня став незвичним для учнів нашої школи. Представники 5-10 класів мали нагоду поділитись своїми міркуваннями щодо доцільності використання мобільного телефону на уроках. Було з’ясовано, що мобільний телефон  можна використовувати не тільки  як засіб зв’язку,  спілкування чи «музичний центр».

Під час тренінгів,  які провели Максимович З. Ю. та Голосова Н. М., школярі обговорили різні функції мобільного телефону, а саме:  це використання функцій google, «однокласники»,  «контакти», facebook, «перекладач», «калькулятор», фото, відео, електронна пошта, YouTube, Skype та визначили найбільш корисні для навчання (думки учасників тренінгу з цього приводу були різними). Проте, усі одноголосно зазначили, що для більшості цих функцій необхідне додаткове забезпечення у школі.

Спільними зусиллями  вдалося визначити площину реального застосування  мобільного телефону. Це перш за все  «перекладач»,  «калькулятор»,  «електронна книга», google. Залишилось тільки навчитись правильно і з користю застосовувати ці  функції щоб урок став цікавим і змістовним.

Цьому буде присвячений наступний тренінг, на який плануємо запросити не тільки учнів, а й вчителів школи.

   

 

 

24.09.2015 року у нашій школі відбулись бліц-збори школярів, які у неформальній обстановці ознайомились з ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИМ ПРОЕКТОМ « Класна Школа». Учасниками зустрічі стали  учні 5-11-их класів.

Мета проекту: свідоме використання інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) на уроках і в позаурочний час.
Проект передбачає реалізацію 6-ти принципів:

  1. Добре навчає кожного учня

  2. Справедливо оцінює

  3. Вчить мислити й розуміти світ

  4. Навчає чутливості та співпраці на основі взаємної довіри і розуміння

  5. Допомагає повірити в себе, створює хорошу атмосферу

  6. Готує до майбутнього.

Команда проекту «Класної Школи»:
Директор – Терешкевич С.В.
Координатор – Голосова Н.М.
Вчителі
Учні

Сподіваємось, що співпраця учнів, вчителів та батьків сприятиме позитивним змінам у шкільній громаді.