Понеділок, 22.01.2018, 12:54Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Виховна заходи 5-8 класи


2017-2018 н.р.

Напередодні 19 грудня, коли всі очікують Святого Миколая, відбуваються чарівні та казкові події. Кожна людина у цей день чекає не просто подарунків, а тепла, любові та радості спілкування з близькими і друзями. Це день, коли твоє серце залишають всі образи і хвилювання, а  в душі запалюється вогник радості і віри в диво. Саме таке свято створили учні 5-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів  № 38 м.Львова» разом із батьками та класним керівником Горішною Г.В. для своїх давніх друзів зі школи-інтернату №104. Сподіваємося, що ті  посмішки від нашого спілкування та спільної роботи над створенням сніговичків ще довго не будуть сходити з облич, а усі серця відкрили дверцята у світ щастя і любові. Добро та казка починається з кожного з нас!

“Thanksgiving Day”.

30.11.2017 р.  учні  6-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» разом із класним керівником Бегей І.С. провели позакласний захід, приурочений  Дню Подяки “Thanksgiving Day”.
Усі присутні, учні, педагоги, батьки, мали змогу зазирнути в історію виникнення свята, ознайомитися з особливостями його святкування, перевірити свої знання англійської мови.
    Напевно, кожен з нас бачив у багатьох американських фільмах та серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, промовляє молитву зі словами подяки за усе хороше, отримане протягом року. У цей день і дорослим, і дітям хочеться сказати багато теплих слів вдячності. Багато хто робить довгий шлях до рідної домівки з різних куточків країни, щоб зібратися разом із родиною. Святковий обід – це чи не найголовніший атрибут свята. Він збирає всю родину, він є символом добробуту та процвітання. 
Ми кожного дня говоримо один одному “дякую”, тому важливо пам’ятати, що справжня вдячність лише та, що йде від чистого серця.
Усім щиро ДЯКУЄМО за участь!!!

Друга легко втратити, але важко знайти.
Народна мудрість.

Учні 5-х класів НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» активно дискутували та роздумували про важливість дружби у своєму житті, а також виконували творчі завдання, в яких самі пробували скласти розповідь про дружбу та примирити героїв казок і мультфільмів, які конфліктували. На завершення заняття ми зробили висновок, що  найголовніше в дружбі - це довіра і взаємодопомога, друг завжди безкорисно  прийде на допомогу та ніколи не підведе. Тренінгове заняття із школярами провела практичний психолог Галина Ангел.

         22.09.2017 року учні 6-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» разом із класним керівником Бегей І.С. та вчителем фізкультури Війтович О.О. взяли участь у восьмому щорічному «Ярмарку спорту» в спорткомплексі «Динамо». Різноманіття видів спортивних занять вразило школярів, які вкотре переконалися, що спорт – це здоров’я. 

2016-2017 н.р.

12.05.2017 р. у НВК «Школа-садок І-ІІІст. №38 м. Львова» відбулося свято, приурочене Дню матері «Найрідніша, найдорожча…». Учні 5-А та 7-Б класів під керівництвом учителя української мови та літератури Тарас М. П. та музичного керівника Теслі О.І. привітали своїх матусь зі святом. Слово «мама» - вічне й неповторне. Де б кожен з нас не був, що б не робив, та завжди матуся освітлюватиме наш шлях своїм ніжним серцем та лагідним поглядом.

9 листопада 2016 року учні 7-Б та 8-А класів стали учасниками літературно-музичної композиції «Мови рідної краса» під керівництвом вчителя української мови та літератури Тарас М.П. та вчителя музичного мистецтва Теслі О.І. Мета заходу –  ознайомити зі виникненням української писемності, довести, що рідна мова - це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб.

9 листопада, в День української писемності та мови, учнівська молодь НВК №38 м. Львова активно долучилася до написання Шістнадцятого радіодиктанту національної єдності. 
 Мелодійна, ніжна, солов’їна — не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову. Сьогодні нею розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу. Саме тому така важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче зберегти його  для нащадків.

  

  

   13 жовтня 2016 р. учні 7-А кл. під керівництвом  педагогів Ригель Г.С. і Теслі О.І. стали учасниками літературно-музичної композиції «З Україною у серці». Юні  артисти  переконали, що зростають активними громадянами нашої держави, що їм небайдуже славне історичне минуле і що вони з глибокою пошаною ставляться до тих, хто здобував  та сьогодні відстоює незалежність України. Національно-патріотичний дух підростаючого покоління підкреслили вірші та пісні «Біля тополі», «Сам собі країна», «Українці», «Музика рідного дому».

  

       

12 жовтня 2016 р. в НВК № 38 відбулася зустріч учнівської молоді з відомим менеджером, віце-президентом компанії Motorola, головою громадської організації Spiritual Outreach Worldwide  Керолом Бейлі (США).

Тема лекції: вироблення позитивного мислення у дітей та підлітків, оцінка ситуації, в якій знаходишся, для досягнення своєї мети.

Керол розповів про те, як досягати успіху і поділився своїм поглядом на життя. 
Також учні мали можливість переконатись у важливості вивчення іноземної мови, покращити навики сприйняття мови на слух, адже тренінг для дітей проводився мовою носія. 
Вчителі іноземної мови дякують учасникам тренінгу і коуч- лектору Керолу Бейлі.

  

2015-2016 н.р.

Добро починається з дитинства.

А невичерпним його джерелом є родина – це і мамина ласка, й бабусина казка, і батькова наука, й дідусеві натруджені руки…
12.05.2016 р., прагнучи передати усі барви добра, учні 5-А класу разом із  вчителями Попилевич Т.Р. та Теслею О.І. створили яскраве свято, сповнене сонця, душевного тепла та позитивних емоцій.

 

Виховний захід "Ми - за чисте довкілля"

Не засмічуй землю, не купуй поліетиленові пакети, зроби перший крок – поший сумку багаторазового використання. Такі заклики лунали на заході «Ми – за чисте довкілля», який було проведено в рамках проекту «Земля – наш дім» учнями 5-Б класу (класний керівник Кушнірчук Н.Й.).
Учні разом з батьками пошили сумки багаторазового використання, які зачарували своїм дизайном і практичністю!

25.02.2016 р.  учні  8-Б класу разом з класним керівником Горішною Г. В. провели захід приурочений  Дню рідної мови: “ О мово моя материнська…”

Мета заходу: розширити знання учнів про рідну мову, показати її красу і багатство за допомогою поетичного слова, українського фольклору; розвивати мовлення учнів; викликати бажання любити рідну мову, свій народ, рідну землю.

24 грудня 2015 р. відбулося новорічне свято "Йде до вертепу ваша дорога...",
яке підготували учні 6-Б класу та кл. керівник Тарас М.П.

 

 

 

Гра – мандрівка «Пізнаємо право»

18 та 20 листопада 2015 року у нашій школі учні 5-6 класів знайомилися із правами дитини.

Для того, щоб зрозуміти, які є права та обов’язки у дітей ми помандрували із казковими персонажами у «країну Права». Учням пропонувалися уривки із казок, і завданням було: назвати казку, в чому проявлялося порушення прав казкового героя, які обов’язки порушили казкові герої, що стало причиною виникнення даної ситуації.

Після мандрівки «країною Права» діти зрозуміли, що у кожного з нас є чимало прав, але й не менше обов’язків. 

  

Тренінгове заняття «Мова ворожнечі»

19 листопада 2015 р., в рамках Тижня правових знань , учні 8-А та 10 класів  стали учасниками заходу «Мова ворожнечі».   Метою даного заняття було  ознайомлення з терміном ”мова ворожнечі” та усвідомлення зв’язку цього поняття з контекстом дискримінації. Розуміння учнями поняття ”мова ворожнечі” та його особливостей, розрізнення проявів ксенофобії у ЗМІ та публічних виступах є необхідним з погляду виховання нетерпимості до будь-яких проявів дискримінації і так званої перед дискримінаційної поведінки.

Разом з Голосовою Наталією Михайлівною учні вчились розрізняти «факти» і «судження», працювали з  терміном «мова ворожнечі», намагались на прикладах 

ЗМІ виявляти прояви «мови ворожнечі».  

  

 

Виховний захід «Спочатку було слово …»

«Мова – це кров, що оббігає тіло нації.

Виточи кров – умре нація»

Юліан Дзерович

16.11.2015 р. у нашій школі учні 7-Б класу (кл. керівник Максимович З.Ю. та вч. музичного мистецтва Тесля О.І.) провели виховний захід «Спочатку було слово …» приурочений Дню української писемності та мови.

 

 

Не забуде мати Україна

Подвиг своїх дочок і синів,
Що в неволі жити не хотіли 
І боролись за прийдешні дні!
Слава їх не вмре і не загине, 
Гідна Кобзаревого пера,
Буде жити вільна Україна,
За яку боролася УПА.

          У вівторок 13.10.2015 р. у нашій школі відбувся виховний захід «Невмируща слава – слава героїв-воїнів УПА» за участю учнів 8-А класу (класний керівник Борейко Любов Ігорівна та вчитель музичного мистецтва Тесля Оксана Іванівна).

  

 

 

Літературно-музична композиція  «Тарасова доля»Який потрібно мати в душі безсмертний цвіт,
Щоб хвилювати людство і через сотні літ.
Ти закохав у себе народи і краї,
Тебе назвали батьком сучасники твої.
Тарасе, для народів лишився ти живим,
Великим нашим батьком, і мудрим і простим.

        Тарас Шевченко став апостолом правди. Сьогодні до нього, нашого Пророка, звертаємо свої погляди. Із його ідеалами, помислами звіряємо свої кроки в утвердженні української держави. Віримо, що здійсняться пророчі Тарасові слова:   

                                                                                 І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі

11.03.2015 р. учні 7-А класу під керівництвом вч. Борейко Л. І. та Теслі О.І. провели літературно-музичну композицію «Тарасова доля» , присвячену Кобзареві.

  

  


Виховний захід «Ми - одна родина»

У рамках проекту “Добрим словом творимо добро” 07.03.2015 ручні 6-Б класу під керівництвом вч. Максимович З.Ю.провели виховний захід «Ми – одна родина». Школярі наголосили, що їхня школа – це творчість.  Вона легка, знайома і прекрасна. Ми родина з того самого дня, як пролунав для нас перший дзвоник, з того часу, як ми переступили шкільний поріг.

 

  

   

Вечір-реквієм «Герої не вмирають»

           Минають дні і ночі – та назавжди
 Калейдоскоп кривавий, невблаганний. 
Я бачу ті обличчя і ті очі 
Тих хлопців, що загинули за нас з тобою на Майдані.

27.02.2015 року у школі № 38 відбувся вечір-реквієм «Герої не вмирають», де учні 8-А класу під керівництвом вч. Малюти І.В. пригадали усім присутнім, що ніхто та ніщо не має бути забуте.

Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на сході країни. Ця ціна показує нам, що ми здобуваємо щось прецінне, що не вимірюється безвізовим режимом чи зоною вільної торгівлі. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану і свідчимо про неї світові.

Учні – актори закликали усіх глядачів згадати у  молитвах  Героїв, які поклали голови за наше майбутнє. Хай пам'ять невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави. 

  

  

  

 

 

 

Мова-засіб висловлення   

думки   

І жива надія, неба синь.   

Нею користуйсь,    

як подарунком,   

 Тільки збережи і   

не покинь.   

 

19 лютого в актовому залі школі відбулася літературно-музична композиція «Мова-душа народу», яку підготували учні 5-Б класу під керівництвом вчителя – словесника Тарас М.П. Присутні були приємно вражені гармонійним поєднанням слова і пісні у виконанні шкільного вокального ансамблю, керівником якого є Тесля О.І.

  

   

 

30.01.2015року «Дружба з книгою – це свято!»

Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти….

Людина, яка любить і вміє читати, має  розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці - книги! Із книжкою ми  зустрічаємося ще у дитинстві і не розлучаєтесь із нею впродовж життя. Де б ми не вчилися, де б не працювали, весь час будемо звертатися за допомогою до книги, підручника!

            Зацікавити дитину чарівним світом книги, у якому безліч див, таємниць і пригод, подарувати учням свято, надихнути їх на читацьку працю, зуміли учні-актори 6-Б класу під керівництвом вчителя Максимович З.Ю. та завбібліотекою Легкун Т.Ф.

            Приємним сюрпризом для другокласників стали закладки-подарунки, виготовлені руками шестикласників.