Вівторок, 13.04.2021, 22:49Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Школа змін


2017-2018 н.р.

20-21 квітня 2018 р. учні НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів м. Львова»  Анастасія Крупач, Діана Сьвір, Анастасія Бариляк разом із вчителем історії Голосовою Н.М. взяли участь у ХІV Молодіжній академії «Бути громадянином України: мій вимір», що  проходила  у м. Києві.  Учасники академії представили проект «Історія моєї громади».

2015-2016 н.р.

1 березня 2017 року учні НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м.Львова» Софія Бліхар, Анна Міодушевська, Анастасія Крупач  взяли участь у Молодіжній академії, що відбулася в Київському міському  будинку вчителя. Разом з іншими учасниками вони готували «подарунок другові», планували роботу медіапроекту «Ділоги з друзями», взяли участь у флешмобі на Майдані Незалежності, біля Українського дому, Михайлівського собору, Національної опери України.  Працюючи в різних командах, дівчата презентували результати своєї роботи.

22.02.2015 року в рамках проекту “Школа змін”  в нашій школі відбулася лекція на тему
“Здорова самооцінка”.

Нашими гістьми були Сас Софія та Пересада Марта. Вони допомогли учням детальніше розібратися з поняттям “самооцінка”.

На нашу самооцінку впливають судження інших про нас як в дитинстві, так і в дорослому житті. 

 Адекватна самооцінка дозволяє людині правильно співвідносити свої сили із завданнями різної складності і з вимогами тих, що оточують. Неадекватна (завищена або занижена) самооцінка деформує внутрішній світ особи, спотворює її мотиваційна і емоційно-вольова сфери і тим самим перешкоджає гармонійному розвитку.

  

Лекція Лідерство в рамках проекту Школа змін

07 грудня 2015 року в нашій школі відбулася ще одна зустріч в рамках проекту “Школа змін”, яку провів Андрій Богданович Мочурад.

На цей раз старшокласники активно обговорювали  тему “Лідерство”.

п. Андрій допоміг нашим учням провести чітку межу між ЛІДЕРОМ та КЕРІВНИКОМ.

Проблема вивчення механізмів зміцнення учнівського колективу є однією з найважливіших у педагогічній практиці. Лідерство і керівництво традиційно розглядаються як найважливіші механізми даного процесу. Лідер – це такий учасник групи, який у значимих ситуаціях здатний здійснювати суттєвий вплив на поведінку учасників групи.

Андрій Богданович зазначив, що лідером може бути будь-хто.

Лідер – це той, хто найбільше працює!

 

 

Тренінгове заняття «Фінансова грамотність» в рамках проекту «Школа змін» 

11.11.2015 року в рамках проекту «Школа змін» відбулось ще одне тренінгове заняття «Фінансова грамотність» для  учнівської молоді СЗШ № 38. Школярі отримати детальну інформацію від Надії Журби, волонтера ГО «Інститут суспільних ініціатив»,  щодо навичок заощадження та управління власними фінансами та багато іншого: звідки беруться гроші, як правильно складати особистий бюджет, що таке заощадження.

п.Надія зазначила, що  робота з молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Саме ця категорія найближчим часом стане найважливішим споживачем фінансових послуг, формуватиме економічне «обличчя» країни. Крім того, молодь може виступати  радником з фінансових питань для інших поколінь, як старшого, так і для молодшого.

 

 

 

 

Лекція «17 глобальних проблем» у рамках проекту "Школа змін"

12 жовтня 2015 року у нашій школі в рамках проекту «Школа змін», який організовує ГО Інститут суспільних ініціатив, проведено надзвичайно цікаву лекцію «17 глобальних проблем».

Тренер Віталій Сергійчук поспілкувався із школярами про глобальні виклики, що постають перед людством.

Захід, проведений за підтримки UNICEF, надав змогу учням задуматись про власні дії, які могли би пришвидшити вирішення цих проблем заради кращого майбутнього. Найактивніші сміливо поділилися своїми ідеями і виявили рішучість для їхньої реалізації. «Школа змін» продовжує поширювати ідеї відповідальності та ініціативності!