Четвер, 06.08.2020, 00:52Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Педагогічні працівники ліцею


С  П  И  С  О  К

педагогічних працівників ліцею № 38 ЛМР на 2019-2020 н.р.

  1. Терешкевич Світлана Василівна           директор, вчитель української та німецької мов  
  2. Сапрука Любов Степанівна                   заступник директора    з НВР, учитель хімії
  3. Легкун Тетяна Федорівна                      заступник директора з ВР, вчитель української мови та літератури
  4. Проць Ірина Ігорівна                             заступник директора з ВР, учитель історії
  5. Ангел Галина Ігорівна                           практичний психолог
  6. Бандурка Надія Іванівна                       вчитель початкових класів
  7. Бегей Ірина Степанівна                        вчитель англійської мови
  8. Бойківська Олександра Лук’янівна      вчитель початкових класів
  9. Болібрух Марія Миколаївна                 вчитель початкових класів
  10. Болібрух Ганна Миколаївна                 вчитель початкових класів
  11. Бондарчук Жанна В’ячеславівна       вчитель англійської мови
  12. Борейко Любов Ігорівна                     вчитель англійської мови
  13. Вавринчук Оксана Ярославівна        вчитель християнської етики
  14. Вдовичин Стефанія Йосипівна          вчитель математики
  15. Війтович Оксана Олександрівна        вчитель фізичного виховання
  16. Гнатів Наталія Степанівна                  вчитель фізичного виховання
  17. Голосова Наталія Михайлівна            вчитель історії
  18. Горішна Галина Василівна                  вчитель географії
  19. Гошівська Христина Михайлівна         вчитель англійської мови
  20. Гринаш Оксана Зіновіївна                   вчитель трудового навчання
  21. Гуменюк Оксана Степанівна               вчитель української мови та літератури
  22. Дацко Анна Сергіївна                           вчитель початкових класів
  23. Дмитришин Олександра Богданівна   вчитель інформатики
  24. Женчук Анна Іванівна                          асистент вчителя в інклюзивному класі
  25. Жук Ірина Ярославівна                       вчитель географії
  26. Заяць Ярослав Петрович                    вчитель трудового навчання
  27. Зджанська Оксана Василівна             вихователь
  28. Іватьо Стефанія Миколаївна              вчитель хімії
  29. Карабаник Юлія Андріївна                  вчитель початкових класів
  30. Качмар Оксана Богданівна                 вихователь
  31. Кідиба Ольга Євгенівна                      вчитель початкових класів
  32. Коваль Зоряна Євгенівна                   вчитель початкових класів
  33. Корабяк Галина Ігорівна                     вихователь
  34. Крілик  Марія Вікторівна                     вихователь
  35. Крук Світлана Володимирівна           вчитель німецької мови
  36. Кушнірчук Наталія Йосипівна             вихователь-методист, історії
  37. Мазур Ольга Орестівна                      вчитель початкових класів   
  38. Максимович Зоряна Юріївна             вчитель фізики
  39. Малюта Ірина Володимирівна           вчитель англійської мови
  40. Матвіїв  Наталія Ярославівна            вчитель початкових класів
  41. Матківська  Вікторія Олегівна            вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
  42. Павлина Олександра Михайлівна     вчитель початкових класів
  43. Патик Галина Степанівна                   вчитель  зарубіжної літератури
  44. Покотило Олена Богданівна              керівник гуртка англійської мови   дошкільний підрозділ
  45. Попилевич Тетяна Романівна            вчитель англійської мови
  46. Приходько Галина Семенівна            вихователь ГПД
  47. Процах Любов Павлівна                     вчитель початкових класів
  48. Ригель Галина Святославівна            вчитель української мови та літератури
  49. Савран Ірина Ярославівна                 вчитель початкових класів
  50. Сковронська Валентина Іванівна       вчитель математики
  51. Смолінська Ольга Богданівна             вчитель початкових класів
  52. Соловій Ярослав Михайлович            вчитель біології
  53. Тарас Марія Павлівна                         вчитель української мови та літератури
  54. Тесля Оксана Іванівна                        вчитель музичного мистецтва
  55. Федюк Марія Броніславівна               вчитель математики
  56. Ціхоляз Олена Миколаївна                вчитель англійської мови
  57. Шавалюк Ярина Андріївна                 соціальний педагог, вчитель основ здоров’я
  58. Шопа Володимир Юрійович               керівник гуртка шахи
  59. Шурман Вікторія Олександрівна        практичний психолог
  60. Щур Любов Павлівна                          вчитель інформатики