Четвер, 24.05.2018, 12:55Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Семінари. Методична робота.


2016-2017 н.р.

22.06.2017 року директор НВК “Школа-садок I-III ступенів № 38 м. Львова” Світлана Терешкевич та педагог-організатор Ганна Кухтяк у рамках проекту Українського католицького університету, Простору освітніх ініціатив та ПРО.СВІТ  взяли участь у семінарі “Школа – центр громади”.

З вітальним словом до присутніх звернулися Тарас Добко, Любомира Мандзій та Роман Шиян. Також відбулася відкрита зустріч-дискусія з Володимиром Турчиновським про те, як університет створює можливості на перетині інтересів різних груп та що можуть взяти собі школи на озброєння. Під час затишної кави-перерви учасники семінару поділилися цікавими  ідеями щодо співпраці школи та громади.

У другій половині дня нашим співрозмовником стала Dr.Marie-Luise Stoll-Steffan, яка розповіла про школу як центр громади за кордоном.

У затишних аудиторіях учасники семінару мали можливість прослухати та проаналізувати такі теми:

  1. “Культура партнерства як щоденна реальність школи: як державна школа може вже зараз задавати інші стандарти”
  2. “Учні як голос школи: вирішення проблем громади” (кейс проекту “Компола”, коли учні ініціювали переробку відходів шкільної їдальні та встановлення у школі компостерів)
  3. “Як підготуватися школі до співпраці: залучення ресурсів” (платформи, гранти, партнери)
  4. “Громада і школа: чому важливо будувати партнерство і як почати” ( досвід СЗШ № 98 м. Львова та ГО “Кращий Сихів”)

Семінар видався конструктивним та змістовним.

03 .01.2017 р. проведено тренінг  "Школа становлення сучасного вчителя".  

Під час роботи вчителі початкових класів та вчителі-предметники розмежовували поняття інтегрований урок, бінарний урок, комбінований урок із між предметними зв'язками, практично працювали у групах і співали колядки.
Організатори: Бойківська О.Л., Коваль З.Є., Черніховська Л.І.

20.10.16р. у НВК “Школа-садок I-IIIст.№ 38 м.Львова”відбувся міський семінар вчителів географії “Практичні аспекти формування краєзнавчих компетентностей восьмикласників на прикладі вивчення теми “Географія рідного краю””.

Зміст семінару включав наступні питання:
    
-презентація дослідницького маршруту;
    
-виконання практичних завдань;
    
-екскурс у минуле мікрорайону Кам’янка-Баторівка;
    
-участь в оздоровчо-географічній естафеті.

  

   

   

 

  

   

  

2015-2016 н.р.

29.03.2016 р. згідно  плану роботи методичної ради школи відбувся навчальний семінар для педагогічного колективу “Вчитель  ХХІ століття” .

Вчителям було показано вплив соціальних змін на динаміку в освітній сфері, проаналізовано роль вчителя , над інформацію про можливості ІКТ та їх використання і застосування у своїй діяльності. П. Голосовою Н.М. та Максимович З.Ю. проведено тренінг по визначенню якостей, якими має володіти сучасний вчитель  та можливостей набуття цих якостей. Проаналізувавши відеоролик “Мама і комп’ютер”,  було зроблено висновок, що ключовим засобом формування якостей, вмінь і навичок сучасного вчителя є ІКТ.

   

 

 

18.02.2016р.в музеї імені Андрея Шептицького м.Львова відбулися педагогічні читання для вчителів початкових класів Шевченківського району м. Львова,
організовані вчителями СЗШ №38 м. Львова
 

 

30 вересня 2015 року на базі ЛОІППО для учителів фізики Яворівського району було проведено семінар-практикум «Проектна діяльність на уроках фізики у 7-му класі за новим державним стандартом».
Семінар відкрила З. Ю. Максимович, викладач КПМО ЛОІППО виступом на тему «Проектна діяльність як засіб формування ключових компетенцій учнів». Учасники семінару взяли участь у тренінгу, у ході якого створили свої проекти за темою: «Нерівномірний рух».        

Присутні заслухали виступ методиста відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, учителя фізики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Т.Г. Шевченка, яка презентувала проект «Магія руху» (виконаний учнями 7-го класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів№3) та виклала своє бачення використання методу проектів на уроках фізики.

Учителі відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання з учнями.30 вересня 2015 року на базі ЛОІППО для учителів фізики Яворівського району було проведено семінар-практикум «Проектна діяльність на уроках фізики у 7-му класі за новим державним стандартом». Семінар відкрила З. Ю. Максимович, викладач КПМО ЛОІППО виступом на тему «Проектна діяльність як засіб формування ключових компетенцій учнів». Учасники семінару взяли участь у тренінгу, у ході якого створили свої проекти за темою: «Нерівномірний рух».        

Присутні заслухали виступ методиста відділу освіти Яворівської райдержадміністрації, учителя фізики Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Т.Г. Шевченка, яка презентувала проект «Магія руху» (виконаний учнями 7-го класу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів№3) та виклала своє бачення використання методу проектів на уроках фізики.

Учителі відзначили доцільність проведення таких семінарів, їх практичну значимість для подальшого використання з учнями.

 

 

 

2014-2015 н.р.

16.02.2015   відбувся  семінар для вчителів української мови і літератури «Озброєні словом правди»

Геніальні люди народжуються нечасто. Вони, немов цвіт людства, спалах сліпучого світла духовності серед мороку наскрізь матеріальної буденності. Нація, котрій Бог дарує хоча б одну таку людину, почувається відзначеною, нагородженою. До Івана Франка йти нелегко, нелегко проникати в глибини його мислення – художнього, естетичного, філософського, бо він геній і пророк. Розкрити постать поета з точки зору сьогоднішнього бачення вдалося, перегорнувши першу сторінку IV районного Фестивалю української мови «Розквітай же, слово!», організованої учителями-словесниками СЗШ №38. Присутні насолоджувались переглядом  літературно-музичної композиції «Хай братерством, щирими трудами Вкраїна воскресне» у постановці   творчої молоді школи. Цікавим доповненням до дійства була хвилина духовності, представлена учнями та педагогами СЗШ №92. Із  словом про Франка виступив доктор філологічних наук, професора Львівського університету внутрішніх справ, член Національної спілки журналістів України Зиновій Бичко.

   

 

 

 

Навчальний семінар «Використання електронного ресурсу на уроках історії та географії»

27 листопада 2014 року на базі школи о 15.00 год. відбувся навчальний семінар ««Використання електронного ресурсу на уроках історії та географії» для керівників РМО учителів історії та географії м.Львова.

 

05.11. 2014 року о 15.00 год.  на базі СЗШ № 38 відбувся семінар вчителів фізики та астрономії Шевченківського району м.Львова «Безпечне проведення навчально-виховного процесу у кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу».

Мета семінару: ознайомити з інструктивно-методичними матеріалами для організації роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в кабінеті фізики; надати методичні рекомендації щодо організації і проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Доповідачі:

  • Єсип М.П., інженер по техніці безпеки групи централізованого господарського обслуговування закладів освіти відділу освіти Шевченківського р-ну управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради;
  • Білик М.М., методист НМЦО м. Львова;
  • Максимович З.Ю., вчитель фізики та астрономії СЗШ №38.