П`ятниця, 15.12.2017, 22:26Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Старша і середня школа. Відкриті заходи


2017-2018 н.р.  

Серед учнів 8-го класу була проведена вікторина на тему: “Євросоюз. Країни Євросоюзу.Метою заходу було поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до складу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи. Учні з інтересом подорожували країнами Євросоюзу, розповідали про історію створення Євросоюзу, символи і умови приєднання до Євросоюзу. Вчителям Ціхоляз О.М. і Щур Л.П. вдалось донести важливу інформацію через Інтернет взаємодію. Учні із задоволенням брали участь в он-лайн вікторині Kahoot. Відповідали на запитання англійською та українською мовами, розширили знання про мобільний Інтернет в Чехії.  

2016-2017 н.р.  

06.04.2017 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» з нагоди 130-річниці з дня народження галицького математика М. Чайковського був проведений усний журнал «Цінні поради Миколи Чайковського для майбутніх поколінь». Учні 9-10 класів зробили екскурс  сторінками життя і діяльності вченого та вчителя. Учасники заходу виділили для себе основні постулати життя Чайковського  і визначили їх пріоритетність.

2015-2016 н.р.  

26 листопада 2015 у СЗШ № 38 в рамках  тижня іноземних мов проведено вікторину з англійської мови вчителем Борейко Любов  Ігорівною у 8-А класі на тему «День Подяки» (Thanksgiving Day).

Мета заходу: · ознайомити учнів зі звичаями країни, мова якої вивчається. · розвивати соціокультурну компетенцію учнів з використанням матеріалу, пов’язаного з історією, святами та традиціями Америки; · розвивати мовленнєві навички та логічне мислення;  розвивати творчі здібності та естетичне сприйняття навколишнього світу; на основі змагань та ігор розвивати вміння та навички працювати в групах; виховувати інтерес до вивчення традицій англомовних країн.

  

 

 

 

19. 11. 2015р.  відбувся розважальний захід « Master shef »

Мета  заходу :  закріпити знання учнів  по темі “Їжа”;  практикувати школярів  в аудіюванні; розвивати кмітливість учнів; створити гарний настрій та доброзичливу атмосферу.

Завдання:

  • Завдання-розминка. Учні групували слова (їжа, напитки, овочі, фрукти)
  • Завдання- склади пазл. Школярі складали пазл та називали  зображені продукти
  • Завдання – пісня  “ Letˊs make a pizza “ (Давай зробимо піцу), учні слухали пісню та вставляли пропущені слова
  • Завдання – « How to make Cabbage Coleslaw» (Як зробити овочевий салат), школярі дивились презентацію приготування салату, згодом їм слід було поставити речення в певній послідовності
  • Завдання- Увімкни свою творчість, з поданих продуктів учням слід було створити власні кулінарні «шедеври» , назвати та представити їх.

 

Визначення переможців та нагородження. 

2015-2016 н.р.   

16.05.2015 - День Толерантності.

Перегляд та обговорення англійською мовою документального фільму «Human Rights», флешмоб (присутні учні 9 – х класів, вчитель: Бегей Ірина Степанівна)

Мета: Виховувати повагу, шанобливе ставлення до себе та до інших; вчити поважати думку товариша та відстоювати свою власну позицію; формувати впевненість

 

 

2014-2015 н.р.

 Скоро Великдень – найбільше наше свято
      Трудів духовних є у нас багато
           Традиції також не можемо забути
                     Напишем писанку – бо як без неї бути?

  Напиши писанку – допоможи силам добра і світла побороти темряву і холод. Писанка –
  це всесвіт у долоні, символ нового життя, воскресіння Бога і відродження природи. 

  У нашій школі учні 11 і 10 класу взяли участь у майстер класі писанкарства. 
  Запрошуємо всіх охочих навчитись писати писанки.

Приходьте щосереди та щоп’ятниці з 15 до 17 години в кабінет № 24.

З повагою, вчитель історії Кушнірчук Н.Й.

  

  

 

Люби і знай свій рідний край

Учні-екскурсоводи запросили до шкільного музею «Стежками рідного краю» своїх молодших друзів, щоб розповісти їм про минуле мікрорайону Кам’янка-Баторівка, а також залучити охочих до екскурсійної роботи. Цікава і змістовна екскурсія викликала неабиякий інтерес у п’ятикласників. Найцікавішим виявилось те, що всі експонати є у вільному доступі: можна самому спробувати чесати льон, прясти нитку, покрутити прядку, тощо.

  

  

 

 

04.03.2015р. відбулась виставка – презентація  творчих робіт учнів школи з декупажу, живопису, графіки, бісероплетіння, квілінгу.  Проведений майстер – клас виготовлення вітальної листівки в техніці квілінг.

5-ті класи

«Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки,в яких дрімають джерела добрих почуттів»                                                                                                                                                                         В.Сухомлинський

Вчителі: Вавринчук Оксана Ярославівна
              Гринаш Оксана Зіновіївна

  

  

  

  

  

 Свою Україну любіть.

 Любіть її… Во время люте,

 В останню тяжкую минуту

 За неї Господа моліть…

                                                                                                                 Т.Г.Шевченко

У рамках тижня історико - природничих наук 1 квітня 2015 року для учнів 5-8 класів був проведений виховний захід «Рослинний і тваринний світ у творах Тараса Шевченка». Творчість Т.Шевченка – глибока криниця, з якої п'є цілющу воду не одне покоління українців. Його поетичні твори вчать любити природу рідної України, бачити і пізнавати рослинний і тваринний світ. Радісно і щиро, гірко й сумно, урочисто і натхненно звучали струни Кобзаревої поезії в літературно-музичній композиції, підготовленій вчителем біології Я.М.Соловієм і вчителем музики О.І.Теслею.

 

   

19.11.2014 року. Вікторина «Розумова боротьба»

для учнів 7-х класів

Вчитель: Вдовичин С.Й.

Мета: розвивати логічне мислення, уважність, вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях; виховувати інтерес до вивчення математики/

17.112014 року відбувся конкурс "Задачі в малюнках"

 для учнів 5– 6 класів 

 

  

 

 

11.11.2014р. Конкурс читців «Мовою віршів малюю осінь»

для учнів 5-6 класів

Вчитель: Тарас Марія Павлівна

Відтворити органічне злиття з поетично-чарівним світом природи шурхіт опалого листя, побачити синь неба, яка буває тільки восени; розвивати творчі здібності, естетичний смак в учнів, сприяти вихованню любові до поезії, до природи та навколишнього світу допоміг конкурс читців «Мовою віршів малюю осінь».

 

10.112014 року відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

для учнів 7 – 11 класів

Вчителі: Л. С. Сапрука, С.Й. Вдовичин, М.Б. Федюк, Л.П. Щур.

 

Конкурс малюнків «Українська мова в моєму житті».

для учнів 5-6 класів

Виставка плакатів про мову.

для учнів1-11 класів

 

05.11.2014 року. Виставка лінгвістичних словників.

Книжково-журнальна виставка «Слово живе Кобзаря».

 

06.11.14 року відбувся захід «Хай братерством, щирими трудами Вкраїна воскресне» 

Вчитель: Гуменюк Оксана Степанівна

Літературно–музична композиція сприяла формуванню національного світогляду учнів, вихованню любові до рідного краю, української народної пісні, розвивала інтерес до творчості І.Я. Франка, через багатий духовний світ його поетичної спадщини.

 

 

Історико-мистецький сеанс «Остап Вишня. Невідомі сторінки біографії»

(до 125-річчя від дня народження українського сатирика і гумориста)

Історико-мистецький сеанс «Остап Вишня. Невідомі сторінки біографії» допоміг учням осягнути незвичайну і навіть трагічну долю письменника-гумориста Остапа Вишні, ознайомив із розмаїттям його творчої спадщини. Перегляд кадрів документального фільму по-новому розкрив глядачам автора численних сатиричних творів, великого життєлюба і правдолюба, який, заживши майже легендарної слави, пізнав і гіркоту несправедливих звинувачень, і поневіряння у сталінських таборах.

Вихованню поваги до особистості видатного майстра слова сприяли спогади побратимів по перу, уривки із гуморески «Моя автобіографія» та «Мисливських усмішок».

 

29.10.2014 р. Флешмоб «Ранкова зарядка — запорука успішного дня»

Вчитель Війтович О.О. (вчитель фізкультури)

 


 

23.10.2014 р. Військово-спортивне свято «Нумо, хлопці!» 
для  учнів 9-11 класів

Вчителі: Війтович О.О. (вчитель фізкультури)
                Соловій Я.М. (вчитель Захисту Вітчизни)

 

 

22.10.2014 р. Брейн-ринг з фізичної культури та основ здоров’я

проводився для учнів 8-их класів з метою формування позитивного відношення та інтересу до фізичної культури, спорту, олімпійського руху та здорового способу життя. 

 

22.10.2014 р. Перегляд мультфільмів із серії «Уроки обережності тітоньки Сови»: «Гарячі предмети», «Мікроби».

організовано у рамках методичного тижня «Фізична культура. Основи здоров′я. Захист Вітчизни»  з метою вивчення правил безпечної поведінки з гарячими предметами, рідинами та правил особистої гігієни для дітей групи короткотривалого перебування організовано.

 

21.10.14 р. Перегляд та обговорення фільму «Голоси» 

В рамках методичного тижня «Фізична культура. Основи здоров′я. Захист Вітчизни» відбувся перегляд та обговорення фільму.

Мета: запобігання шкідливих звичок, пропагування здорового  способу життя. Формування морально-вольових якостей, відповідальність за свої дії.

 
 
20.10.2014р. Виставка газет та сигнальних карток з фізичної культури та основ здоров’я.
для  учнів 5 -11 класів
Вчителі кафедри.
 
 
 
28.02.2014р. Учнівський семінар 
"Міжнародні конкурси" 

для учнів 8-11 класів

 
  
   

       
27.02.2013 р. Міський семінар вчителів фізики і районний семінар шкільних бібліотекарів
"Використання проектних технологій
у позакласній роботі"

Захист дослідницького, інформаційно-пошукового інтегрованого проекту

"Подорож у просторі і часі"
 

 

20.02.2013р. Районний семінар вчителів математики
 "Розвиток інтересу до вивчення математики"