П`ятниця, 10.07.2020, 09:52Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Старша і середня школа. Відкриті заходи


2019-2020 н.р. 

26.02.2019 року в ліцеї №38 ЛМР відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Хлопці чи дівчата?», який підготували
та провели вчителі музичного мистецтва та трудового навчання Тесля О.І. і Гринаш О.З. Оцінювали та визначали переможців
конкурсу судді, вчителі ліцею  Матківська  В.О., Вавринчук О.Я., Гнатів Н.С.

Упродовж семи конкурсів: «Вірю – не вірю», Збери літери», «Наосліп», «5 слів. Музичний», «Обмін ролями», «Хто я»,
«Танцювальний» відбувався цікавий двобій ерудованості, логіки, інтелекту між хлопцями та дівчатами 9-их класів.

Чудовим був сьомий «Танцювальний» конкурс. У ньому учні 7-А класу, Макович Маркіян та Багнюк Марта,  майстерно
продемонстрували український народний танець, а хлопці та дівчата відтворювали його елементи.

Пройшовши всі випробовування, перемогу здобула команда хлопців. Усі цікаво, пізнавально та весело провели час,
адже окрім учасників на гру завітали учні, батьки, вчителі ліцею, які активно підтримували команди. Дружна атмосфера
додала усім позитивного настрою.

 

 

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою 16 вересня 2019 року отримали усі учасники пленерного дня «Глобус – 2019». Це свято уже стало традицією навчального закладу і проводиться понад тридцять років. Захід був насиченим, цікавим та змістовним. Адже, не існує в світі такої дитини, яка б не любила конкурси, квести, змагання і смак перемоги. Виконуючи завдання ліцеїсти застосовували знання і вміння отримані на уроках історії, фізики, математики, хімії, трудового навчання, музичного мистецтва, фізичної культури. Вихованці продемонстрували  свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, силу, спритність і витривалість, згуртованість та  дружбу.  
Метою проведення заходу є популяризація та розвиток спорту, загартування характеру дітей і гармонійний розвиток особистості, пропаганда здорового способу життя, активного відпочинку, виховання у дітей патріотизму та любові до рідного краю.

2018-2019 н.р. 

Хлопці чи дівчата?

   Хто розумніший хлопці чи дівчата? Уже тисячі років людство розмірковує над цим. Учні 9-их класів ліцею №38 ЛМР намагалися дати відповідь на це питання під час проведення інтелектуально-розважального конкурсу «Хлопці чи дівчата?», що відбувся 13.12.2018 року. Захід  підготували вчителі трудового навчання  та музичного мистецтва Гринаш О.З. і Тесля О..
  Упродовж шести конкурсів:«Збери літери», «Обмін ролями»,  «Прилади та інструменти», «Музичний», «Овочі та фрукти»,  «Хто я?», «Танцювальний» хлопці та дівчата проявляли  свої знання, уміння, навички, здібності. У перших конкурсах із впевненістю лідирували хлопці, проте дівчатам вдалося вирівняти ситуацію та в музичному конкурсі вони вирвалися вперед. То ж перемога була за дівчатами. Глядачі, конкурсанти, судді вкотре переконалися, що знання, ерудованість, логіка, інтелект потрібні завжди,  всюди й усім: і хлопцям, і дівчатам. Саме тому протягом всього життя людина наполегливо навчається. 


     У рамках проведення  всесвітнього тижня комп’ютерних наук учні 7-8 класів Ліцею №38 м. Львова 7 грудня 2018 року  приєдналися до міжнародної освітньої ініціативи Hour of Code, що спрямована на популяризацію ІТ серед школярів. Унікальний формат заходу дозволив кожному учаснику відчути себе програмістом. До «Години коду» цьогоріч  із цінними подарунками для школи,  книгами з програмування, долучився п.Віктор Гайдін – віце-президент компанії Intellias.
      Учнівський колектив та вчителі вдячні за співпрацю п.Віктору та чекають наступної  зустрічі в цікавому форматі.

 

2017-2018 н.р. 

14 травня 2018 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. №38 м. Львова» відбувся виховний захід, присвячений Дню матері на тему: «ЇЇ величність – Жінка», який підготували учні 8-х класів разом із вчителем зарубіжної літератури Патик Г.С..
Мета нашої зустрічі полягає не тільки в тому, щоб привітати жінок, матерів зі святом, відзначити дату, але й у тому, щоб навчитися розуміти найближчих нам людей, замислитися над тим, від чого залежить виховний вплив дівчинки на юнака, яких дівчат поважають хлопці, що означає «знати собі ціну»; над своєю майбутньою долею і призначенням у цьому світі; прищеплювати інтерес до поезії, розвивати любов до мистецтва слова; виховувати вміння розуміти та поважати почуття інших людей, здатність співпереживати, відповідати перед собою та людьми за свої вчинки.

Зібратися разом- це початок,
триматися разом - це прогрес,
працювати разом - це успіх.

 

Прийшов час блиснути інтелектом і показати свої знання не тільки з математики, інформатики та хімії, а ще й, звичайно, в кмітливості!
24.04.2018 р. учні 7-10 класів НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова" взяли участь у п’ятому сезоні шкільної інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?", де не лише зійшлися в рівному бою розуму, ерудиції і винахідливості, а й чудово провели час.

28.02.18 у НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» вчителями Гринаш О.З., Теслею О.І. та Вавринчук О.Я. була організована інтерактивна інтегрована вікторина «Мова мистецтва» для учнів 7-А та 7-Б класів. Учні змагалися за звання найкращих знавців мови мистецтва у п’яти конкурсах: «Види декоративно-ужиткового мистецтва», «Жанри українських народних пісень», «Мова образотворчого мистецтва», «Види оркестрів», «Виготовлення великодньої писанки». За підсумками проведених конкурсів переможцем стала команда 7 – Б класу. Такий захід заохочує учнів вивчати українські народні звичаї та традиції, сприяє вихованню духовної та національно-свідомої молоді.

 

Зібратися разом – це початок,
триматися разом – це прогрес,
працювати разом – це успіх.

Прийшов час блиснути інтелектом і показати свої знання не тільки з математики, інформатики та хімії, а ще й звичайно ж в кмітливості!

25.04.2018 р учні 7-10 класів НВК «Школа – садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» взяли участь у п’ятому сезоні шкільної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», де не лише зійшлися в рівному бою розуму, ерудиції і винахідливості, а й чудово провели час.

 

6 лютого 2018 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» відбувся інтегрований захід “ Подорож у крижане королівство “ за участі команд учнів 8-х класів.  Учасники мандрівки втілили у навчальний процес наскрізні змістові лінії: «Громадянська відповідальність» – вміння працювати в команді, приймати виважені рішення; «Здоров’я і безпека» – вміння застосувати набуті знання та навички для збереження власного здоров’я та здоров’я інших (рекомендації щодо захисту від переохолодження); «Підприємливість та фінансова грамотність» - забезпечення кращого розуміння практичних фінансових питань (здійснення заощадження), сприяння розвиткові лідерських ініціатив, здатності успішно діяти в технологічному середовищі. Подорож допомогли здійснити вчитель фізики З.Максимович та вчитель географії Г. Горішна.

Серед учнів 8-го класу була проведена вікторина на тему: “Євросоюз. Країни Євросоюзу.Метою заходу було поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до складу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи. Учні з інтересом подорожували країнами Євросоюзу, розповідали про історію створення Євросоюзу, символи і умови приєднання до Євросоюзу. Вчителям Ціхоляз О.М. і Щур Л.П. вдалось донести важливу інформацію через Інтернет взаємодію. Учні із задоволенням брали участь в он-лайн вікторині Kahoot. Відповідали на запитання англійською та українською мовами, розширили знання про мобільний Інтернет в Чехії.  

2016-2017 н.р.  

06.04.2017 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» з нагоди 130-річниці з дня народження галицького математика М. Чайковського був проведений усний журнал «Цінні поради Миколи Чайковського для майбутніх поколінь». Учні 9-10 класів зробили екскурс  сторінками життя і діяльності вченого та вчителя. Учасники заходу виділили для себе основні постулати життя Чайковського  і визначили їх пріоритетність.

2015-2016 н.р.  

26 листопада 2015 у СЗШ № 38 в рамках  тижня іноземних мов проведено вікторину з англійської мови вчителем Борейко Любов  Ігорівною у 8-А класі на тему «День Подяки» (Thanksgiving Day).

Мета заходу: · ознайомити учнів зі звичаями країни, мова якої вивчається. · розвивати соціокультурну компетенцію учнів з використанням матеріалу, пов’язаного з історією, святами та традиціями Америки; · розвивати мовленнєві навички та логічне мислення;  розвивати творчі здібності та естетичне сприйняття навколишнього світу; на основі змагань та ігор розвивати вміння та навички працювати в групах; виховувати інтерес до вивчення традицій англомовних країн.

  

 

 

 

19. 11. 2015р.  відбувся розважальний захід « Master shef »

Мета  заходу :  закріпити знання учнів  по темі “Їжа”;  практикувати школярів  в аудіюванні; розвивати кмітливість учнів; створити гарний настрій та доброзичливу атмосферу.

Завдання:

  • Завдання-розминка. Учні групували слова (їжа, напитки, овочі, фрукти)
  • Завдання- склади пазл. Школярі складали пазл та називали  зображені продукти
  • Завдання – пісня  “ Letˊs make a pizza “ (Давай зробимо піцу), учні слухали пісню та вставляли пропущені слова
  • Завдання – « How to make Cabbage Coleslaw» (Як зробити овочевий салат), школярі дивились презентацію приготування салату, згодом їм слід було поставити речення в певній послідовності
  • Завдання- Увімкни свою творчість, з поданих продуктів учням слід було створити власні кулінарні «шедеври» , назвати та представити їх.

 

Визначення переможців та нагородження. 

2015-2016 н.р.   

16.05.2015 - День Толерантності.

Перегляд та обговорення англійською мовою документального фільму «Human Rights», флешмоб (присутні учні 9 – х класів, вчитель: Бегей Ірина Степанівна)

Мета: Виховувати повагу, шанобливе ставлення до себе та до інших; вчити поважати думку товариша та відстоювати свою власну позицію; формувати впевненість

 

 

2014-2015 н.р.

 Скоро Великдень – найбільше наше свято
      Трудів духовних є у нас багато
           Традиції також не можемо забути
                     Напишем писанку – бо як без неї бути?

  Напиши писанку – допоможи силам добра і світла побороти темряву і холод. Писанка –
  це всесвіт у долоні, символ нового життя, воскресіння Бога і відродження природи. 

  У нашій школі учні 11 і 10 класу взяли участь у майстер класі писанкарства. 
  Запрошуємо всіх охочих навчитись писати писанки.

Приходьте щосереди та щоп’ятниці з 15 до 17 години в кабінет № 24.

З повагою, вчитель історії Кушнірчук Н.Й.

  

  

 

Люби і знай свій рідний край

Учні-екскурсоводи запросили до шкільного музею «Стежками рідного краю» своїх молодших друзів, щоб розповісти їм про минуле мікрорайону Кам’янка-Баторівка, а також залучити охочих до екскурсійної роботи. Цікава і змістовна екскурсія викликала неабиякий інтерес у п’ятикласників. Найцікавішим виявилось те, що всі експонати є у вільному доступі: можна самому спробувати чесати льон, прясти нитку, покрутити прядку, тощо.

  

  

 

 

04.03.2015р. відбулась виставка – презентація  творчих робіт учнів школи з декупажу, живопису, графіки, бісероплетіння, квілінгу.  Проведений майстер – клас виготовлення вітальної листівки в техніці квілінг.

5-ті класи

«Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки,в яких дрімають джерела добрих почуттів»                                                                                                                                                                         В.Сухомлинський

Вчителі: Вавринчук Оксана Ярославівна
              Гринаш Оксана Зіновіївна

  

  

  

  

  

 Свою Україну любіть.

 Любіть її… Во время люте,

 В останню тяжкую минуту

 За неї Господа моліть…

                                                                                                                 Т.Г.Шевченко

У рамках тижня історико - природничих наук 1 квітня 2015 року для учнів 5-8 класів був проведений виховний захід «Рослинний і тваринний світ у творах Тараса Шевченка». Творчість Т.Шевченка – глибока криниця, з якої п'є цілющу воду не одне покоління українців. Його поетичні твори вчать любити природу рідної України, бачити і пізнавати рослинний і тваринний світ. Радісно і щиро, гірко й сумно, урочисто і натхненно звучали струни Кобзаревої поезії в літературно-музичній композиції, підготовленій вчителем біології Я.М.Соловієм і вчителем музики О.І.Теслею.

 

   

19.11.2014 року. Вікторина «Розумова боротьба»

для учнів 7-х класів

Вчитель: Вдовичин С.Й.

Мета: розвивати логічне мислення, уважність, вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях; виховувати інтерес до вивчення математики/

17.112014 року відбувся конкурс "Задачі в малюнках"

 для учнів 5– 6 класів 

 

  

 

 

11.11.2014р. Конкурс читців «Мовою віршів малюю осінь»

для учнів 5-6 класів

Вчитель: Тарас Марія Павлівна

Відтворити органічне злиття з поетично-чарівним світом природи шурхіт опалого листя, побачити синь неба, яка буває тільки восени; розвивати творчі здібності, естетичний смак в учнів, сприяти вихованню любові до поезії, до природи та навколишнього світу допоміг конкурс читців «Мовою віршів малюю осінь».

 

10.112014 року відбулася інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

для учнів 7 – 11 класів

Вчителі: Л. С. Сапрука, С.Й. Вдовичин, М.Б. Федюк, Л.П. Щур.

 

Конкурс малюнків «Українська мова в моєму житті».

для учнів 5-6 класів

Виставка плакатів про мову.

для учнів1-11 класів

 

05.11.2014 року. Виставка лінгвістичних словників.

Книжково-журнальна виставка «Слово живе Кобзаря».

 

06.11.14 року відбувся захід «Хай братерством, щирими трудами Вкраїна воскресне» 

Вчитель: Гуменюк Оксана Степанівна

Літературно–музична композиція сприяла формуванню національного світогляду учнів, вихованню любові до рідного краю, української народної пісні, розвивала інтерес до творчості І.Я. Франка, через багатий духовний світ його поетичної спадщини.

 

 

Історико-мистецький сеанс «Остап Вишня. Невідомі сторінки біографії»

(до 125-річчя від дня народження українського сатирика і гумориста)

Історико-мистецький сеанс «Остап Вишня. Невідомі сторінки біографії» допоміг учням осягнути незвичайну і навіть трагічну долю письменника-гумориста Остапа Вишні, ознайомив із розмаїттям його творчої спадщини. Перегляд кадрів документального фільму по-новому розкрив глядачам автора численних сатиричних творів, великого життєлюба і правдолюба, який, заживши майже легендарної слави, пізнав і гіркоту несправедливих звинувачень, і поневіряння у сталінських таборах.

Вихованню поваги до особистості видатного майстра слова сприяли спогади побратимів по перу, уривки із гуморески «Моя автобіографія» та «Мисливських усмішок».

 

29.10.2014 р. Флешмоб «Ранкова зарядка — запорука успішного дня»

Вчитель Війтович О.О. (вчитель фізкультури)

-->