Четвер, 15.11.2018, 15:29Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Старша і середня школа. Відкриті уроки


2017-2018

12 лютого 2018 року учні 8-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. №38 м. Львова» мали змогу виконати лабораторну роботу з фізики за допомогою сучасних пристроїв – лего-конструктора, який розробили Андрій Табачин (директор компанії ЕдПро) та Олег Фаренюк (провідний інженер ІФКС, доцент УКУ). Учні експериментували з різними приладами, проявляли власну ініціативу, сперечалися та робили висновки.  Урок пройшов у творчій та невимушеній атмосфері.


 

Урок "Моя улюблена іграшка"

У 8-A класі відбувся урок з англійської мови на тему: “Подорожі. Де зупинитись?” Для того, щоб максимально наблизити учнів  до реальної ситуації, стимулювати обговорення, викликати бажання застосувати знання у реальних ситуаціях вчитель Ціхоляз О.М. запропонувала змоделювати ситуацію замовлення кімнати у готелі. Учні з задоволенням складали і розповідали діалоги. На уроці учні розробили план дій, щодо проведення відпочинку за кордоном. Вчитель Ціхоляз О.М. наголосила на важливості фінансової грамотності учня-ефективного і раціонального використання коштів. Під час роботи в парах через складання запитань у непрямій мові учні 8-А класу вивчали культуру спілкування іноземною мовою. Весела і пізнавальна пісня Розширюй кругозір забезпечила активну діяльність учнів у процесі опанування навчального матеріалу.

2016-2017

         23.03.2017р. у НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» серед учнів 9-А та 9-Б класів відбувся конкурс знавців життя і творчості Тараса Шевченка «Нам треба Твого голосу, Тарасе», який організувала і провела вчитель української мови і літератури     Ригель Г.С. Перемогу здобула команда учнів 9-А класу. Присутні узагальнили, систематизували, поглибили свої знання про діяльність Т.Шевченка, пригадали відомості про Україну часів Кобзаря – людини,  яка під думи народні налаштовувала свою ліру. Як весна оновлює природу, так само Шевченкова поезія оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

У НВК «Школа-садок  І-ІІІ ступенів №  38 м. Львова» 17.02.2017р. відбувся відкритий урок
з фізичного виховання у 8-Б класі  на тему: «Гімнастика». (вчитель: Гнатів Н.С.)

 Мета уроку: здача навчального нормативу «Підтягування у висі»; повторити техніку виконання акробатичних вправ та лазіння по канату.

  

  

Напередодні  Міжнародного  дня людей з обмеженими можливостями,  який відзначають 3 грудня,  у НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів  № 38 м. Львова» в 6-А класі відбувся відкритий урок літератури рідного краю на тему:  Барви осені у творах львівських незрячих поетів (за  збіркою «Під шепіт осіннього вітру»). Вчитель української мови та літератури Легкун Т.Ф.

  Мета уроку: ознайомити учнів із творчістю львівських незрячих поетів, розвивати навички виразного читання ліричних творів, вміння визначати в них художні засоби та здатність бачити й цінувати красу і самобутність рідної землі  через поетичне слово, формувати образне мислення, культуру мовлення; виховувати почуття прекрасного, естетичний смак, вміння насолоджуватися художнім  твором, любов до рідної землі, природи.

 

30.11.2016 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. №38 м. Львова відбувся майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас, який підготували вчителі Вавринчук О.Я. та Гринаш О.З. з учнями  5-их, 6-их класів.

Діти намагалися наблизити атмосферу казкового свята виготовленням прикрас з мішковини та паперу для шкільної новорічної ялинки. Вони експериментували з формою, ускладнювали візерунок та залишилися задоволені результатом своєї праці. Результат – просто неймовірно красиві, не схожі одна на одну, ексклюзивні ялинкові  прикраси виготовлені власними руками наших талановитих дітей!

 

18.11.16р. у НВК « Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова» проведений інтегрований урок (географія - фізика) у 7-А класі на тему: «У пошуках « золотого скарбу». Вчителі: Горішна Г.В.( географії) ; Максимович З.Ю.( фізики).

Мета: узагальнити та систематизувати знання з тем «Прямолінійний нерівномірний рух. Середня швидкість нерівномірного руху», «Африка»,  розвивати вміння застосовувати їх при розв’язуванні якісних та кількісних задач; продовжувати формувати вміння працювати з географічною картою, атласом, над завданнями на встановлення відповідності, створити Путівник «У пошуках «золотого скарбу» як результат роботи над короткотривалим проектом;  розвивати культуру фізичного та географічного мовлення, ініціативу та впевненість у собі; виховувати почуття взаємодопомоги та вміння працювати в групі,  потяг до самоосвіти.

  

  

  

 

2015-2016

27.11.2015 р.Урок закріплення знань з основ кольорознавства, виконання композиції кольорами веселки"Дзвінкоголо-сий півник ",3-А клас (Попилевич Т.Р.- вчитель англійської мови, Кідиба О.Є.- вчитель початкових класів)

 

 

23.11.15р. в рамках тижня проведено відкрий урок з трудового навчання вчителем Гринаш О.З. на тему: «Догляд за волоссям» у 6-А, Б класах (дівчата)

Цілі уроку: забезпечити засвоєння учнями знань про чинники, які пошкоджують волосся, типи волосся, засоби, пристосування та особливості догляду за волоссям; формувати вміння особистої гігієни догляду за волоссям; заплітання коси, дотримання учнями санітарно-гігієнічних вимог та правил безпечної праці; виховувати дбайливе ставлення до волосся, культуру праці, охайність, інтерес до професії перукаря.

    

  19 листопада 2015 в рамках  тижня іноземних мов проведено відкритий урок з англійської мови вчителем Борейко Любов  Ігорівною у 8-А класі на тему «Типи будинків».

 Мета: активізувати  словниковий запас слів  на  тему «Типи будинків» , розвивати  мовленнєві  навички  по даній  темі, розвивати уяву та мислення; вдосконалювати  навички   аудіювання  та читання; вчити учнів  узагальнювати , систематизувати; організовувати співпрацю; виховувати  культуру спілкування, відповідальність за  результат своєї  праці,  вчити учнів цінувати те, що мають, а саме родинний дім та затишок.

   

 

16.11.2015р.Тема: Mystseries (Загадки)  Вчитель англ. мови: Драга Оксана Іванівна.  Клас: 6-А
Мета: збагатити словниковий запас; розвивати навики читання, мовлення, письма, аудіювання; вчити правильно використовувати минулі часи в англійській мові (Pas Simple, Past Continuaus); > вчити учнів вмсловлювати власну думку.

 

10.11.15 відбувся відкритий урок з музичного мистецтва у 8-А класі на тему   “Англомовна рок-музика. Походження і розвиток ”, проведений вчителем Теслею Оксаною Іванівною.

    Мета уроку: на прикладі творчої діяльності американського співака і композитора Елвіса Преслі та британських гуртів  The Beatles та Queen ознайомити учнів з історією виникнення рок-музики. Розвивати вміння учнів знаходити на слух характерні ознаки рок-н-ролу та рок-музики, вміння аналізувати музичні композиції, формувати вміння відрізняти високохудожні зразки та справжні шедеври масової культури від малозмістовних творів з низькими художніми якостями, висловлювати власне судження про творчість поп- і рок-музикантів, образний зміст і звучання музичних творів. Розвивати вокально-хорові навички співу та інтерес до різних напрямків популярної  та рок-музики.

 

 

 

2014-2015

06.03.15 відбувся відкритий урок з музичного мистецтва у 5-А класі на тему «Інструментальне соло»


Вчитель: Тесля О.І.
Мета уроку: ознайомити учнів із поняттям сольна, дуетна інструментальна музика, з жанром етюду у мистецтві та жанром концерту, із творчістю Ф.Шопена, Н.Паганіні. Розвивати вміння учнів надавати характеристику сольному інструментальному музичному твору, розрізняти на слух звучання музичних інструментів. Виховувати інтерес до музики зарубіжних композиторів, художньо-естетичний смак.

  

  

З метою формування духовного світу школярів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів , прилучення до надбань рідного народу, розвитку естетичних смаків, пізнавальних інтересів та комунікативних здібностей  25.02.2015 року відбувся інтегрований урок (трудове навчання – християнська етика) «Вишивка – духовний символ українського народу» для учнів 6-А, Б класів в музеї вишитої ікони отця Дмитра Блажейовського.

Вчителі: Гринаш Оксана Зіновіївна (трудове навчання)   
              Вавринчук Оксана Ярославівна (християнська етика). 

  

  

 

16 січня учні 6-А класу СЗШ 38(учитель Терешкевич С.В.) в рамках вивчення на уроках української літератури  творчості Оксани Іваненко відвідали музей  мистецтва давньої української книги . Ім'я Івана Федорова - це величний і прекрасний образ людини, що була без краю віддана просвітительській культурній праці.

Перед фасадом музею встановлено пам’ятник першодрукареві. Це трифігурна композиція: друкар і два майстри.

 

Експозиція музею мистецтва давньої української книги складається з чотирьох залів і присвячена історії рукописної книги та стародруку. Вона охоплює мистецтво художнього оформлення українських рукописів і друкованих книг, розповідає про головні центри книгодрукування та гравірування.

В музеї зберігається 12 000 експонатів — від рукописів до старовинних книг 18-го століття.

 

Про все це розповіла учням працівниця музею.

Після цього учні  та вчителька мандрували старовинними вуличками чарівного Львова.

  

 

 

04.12.2014. «Розв′язування задач і вправ на всі дії з натуральними числами.
Подорож до ялинки.»
 
5-А клас

Вчитель: Федюк М.Б.

Мета: застосування вмінь і навичок розв’язувати задачі і вправи на всі дії з натуральними числами, виховання бережливого  ставлення до природи, формування основ  екологічної культури.

 

 

     

 

 

26.11.2014 року. Музейний інтегрований урок (математика-історія) «Дії з натуральними числами. Голодомор в Україні»

5-А клас

Вчителі: Федюк М.Б., Кушнірчук Н.Й.

Мета уроку: формувати вміння застосовувати здобуті знання з математики та історії в нестандартних ситуаціях; виховувати бережне ставлення до хліба; вшанування жертв Голодомору.

 

 

 

26.11.2014року о 14.00 відбувся Музейний інтегрований урок (математика-інформатика)

"Розв’язування вправ  і задач по темі «Коло, круг. Площі фігур.» Пристрої введення – виведення об’єктів мультимедіа. Копіювання об’єктів мультимедіа з цифрових камер і мобільних пристроїв на комп’ютер."

6-А клас

Вчителі: Вдовичин С.Й., Щур Л.П.

Мета уроку: закріпити вміння та навички учнів обчислювати площі фігур; формувати практичні вміння застосовувати набуті знання при розв’язуванні вправ і задач; повторити поняття мультимедіа, об'єкти мультимедіа (текст, зображення, аудіо та відео); ознайомити з пристроями введення – виведення об’єктів мультимедіа; навчити копіювання об’єкти мультимедіа з цифрових камер і мобільних пристроїв на комп’ютер; розвивати інтерес до вивчення предметів, мислення, пам'ять.

 

 

11.11.2014 р. Відкритий урок з української мови «Узагальнення й систематизація вивченого із теми «Дієслово» »

 7-А клас

 Вчитель Ригель Г.С.

 Під час відкритого уроку-ярмарку, здійснюючи віртуальну подорож, учні систематизували й загальнили вивчене про дієслово: морфологічні ознаки дієслова, синтаксичну роль; розвивали логічне мислення, культуру мовлення, увагу, спостережливість, творчі здібності, орфографічну грамотність. Урок сприяв виховуванню любові та поваги до мови й традицій свого народу.

 

07.11.2014 року Відкритий урок з української літератури, 11 клас 

Тема: Розвиток національного театру 1920 - 1930 р.р. Життєвий і творчий шлях  Миколи Куліша.  Зв’язок  із театром Л. Курбаса

Вчитель: Легкун Тетяна Федорівна

Мета: розкрити традиції, які успадкував український професійний театр у XX ст. від класичного,  та роль Леся Курбаса в його створенні; ознайомити  учнів із особистістю та творчим доробком  М. Куліша та схарактеризувати його співпрацю із режисером Л. Курбасом; удосконалювати вміння роботи з різними джерелами інформації, навички виділення головного з почутого та прочитаного, критичного мислення, висловлення власної думки; виховувати повагу до культурних надбань народу, мистецтва й митців, сприяти вихованню естетичних уподобань, моральних цінностей, які сповідували митці «розстріляного відродження» .

 

29.10 2014 року. Відкритий інтегрований урок (фізкультура-англійська мова) 

«Розвиток фізичних якостей. Види спорту.»

7-А клас

Мета:  Розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів. Відпрацювати словниковий запас слів по темі «Види спорту», ознайомити учнів з британськими видами спорту з допомогою мультимедійної презентації, розвивати навики усного мовлення по темі «Види спорту», заохочувати учнів займатися спортом та вивчати англійську мову.

Вчителі:    Війтович О.О.(вчитель фізкультури)
                     Борейко Л.І.(вчитель англійської мови)

 

20.10 2014 року. Відкритий урок з основ здоров’я  
у 7-А класі на тему: «Попередження захворювань».

Вчитель Гринаш О.З.

Мета: забезпечити засвоєння базових понять, сформувати в учнів знання та навички попередження захворювань,  розвивати мислення, увагу; виховувати бажання вести здоровий спосіб життя.

 

08.10.2014 року. Інтегрований музейний урок
(хімія - математика) 9 клас

Тема. Розчини. Приготування розчинів. Нерівності.

Музей – аптека "Під чорним орлом"
 
Вчителі: Сапрука Любов Степанівна (хімія),
              Федюк Марія Броніславівна (математика)

Цілі уроку. Формувати вміння і навички розв’язувати задачі з використанням поняття масова частка розчиненої речовини, розрахунків пов’язаних з приготуванням розчинів, складати і розв’язувати нерівності та їх системи до задач з хімічним змістом; розвивати вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях, показати зв'язок набутих знань з потребами життя; розвивати логічне мислення.

 

26.09.2014 року. Музейний урок , українська література, 8 клас

Тема: Дівчина з легенди Маруся Чурай – голос і душа пісенної України

Львівський історичний музей

Вчитель: Гуменюк Оксана Степанівна

Мета: ввести восьмикласників у пісенний світ Марусі Чурай – легендарної української піснетворки, допомогти зрозуміти велич і трагізм її життя, усвідомити, що добра слава про обдаровану людину живе у віках, що поет – активний творець духовності; вдосконалювати вміння виразно читати пісенні твори, визначати роль народнопоетичних образів, збагачувати духовний світ учнів красою пісенної творчості дівчини з легенди Марусі Чурай; виховувати повагу до творчих, обдарованих людей з народу — активних творців духовності; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

 

 

 

Перший урок «Україна – єдина країна»

9-А кл., кл. керівник Гринаш О.З.

Урок створив святковий мікроклімат у класі, формуючи в учнів розуміння єдності і цілісності України

 

 
09.04.2014. Інтегрований музейний урок
(хімія - математика), 9 клас

"Значення продуктів органічної хімії. Розвя′зування
задач з теми «Елементи прикладної математики»"
.
Музей – аптека
Вчителі: Сапрука Любов Степанівна (хімія),
Федюк Марія Броніславівна (математика)

Цілі уроку. Узагальнити і систематизувати знання учнів про органічні речовини; формувати уявлення  учнів про значення органічної хімії в життєдіяльності людини;розширити знання про математичне моделювання, формувати вміння складати математичні моделі до задач і розв’язувати їх, розвивати пізнавальний інтерес до вивчення предметів, показати взаємозалежності між навчальними дисциплінами, розкрити міжпредметні зв’язки. Удосконалювати вміння застосовувати набуті знання у не стандартних ситуаціях.

 

 

 

 

 

19.03.2014. Музейний інтегрований урок 5-А клас(інформатика - математика)
"Фотоальбом. Створення і редагування фотоальбому. Розв’язування вправ і задач
на всі дії з десятковими дробами."

Львівський національний музей.
Вчителі Щур Любов Павлівна (інформатика)
Вдовичин Стефанія Йосипівна (математика)

 
 
 
 
 

29.01.2014р. Відкритий урок із української мови на тему:
                   "Фонетичний розбір слова. Тренувальні вправи" у 5-А класі. 
                                   Вчитель Тарас Марія Павлівна

  

-->