Четвер, 22.03.2018, 02:59Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Початкова школа. Відкриті уроки


 

2017-2018 н.р.

16 лютого 2018 року в НВК  «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» вчитель початкових класів Москва О.О. провела інтегрований урок математики та трудового навчання на тему: «Українські традиції. Виготовлення млинців із різними начинками» для учнів 2-Б класу.
 Мета уроку:
- ознайомити учнів із видами млинців, технологією їх виготовлення;
- закріплювати обчислювальні навички учнів;
- сприяти розвитку пізнавальної активності;
- розвивати творчі здібності учнів, вміння і навички самостійного пошуку інформації та роботи з додатковими джерелами;
- розвивати вміння економно використовувати продукти;
- виховувати в учнів уважність, охайність, працелюбність, бережливе ставлення до праці, взаємоповагу, підтримувати у них інтерес до процесу отримання знань.
На уроці учні виконували  різноманітні завдання: обчислювали приклади, розв’язували задачі про млинці, розповідали цікаві факти про них, а також спробували себе в ролі кухарів, власноруч скручували млинці з різноманітними начинками: варенням, ірискою, йогуртом , сиром,фруктами та цукерками. А на кінець мали змогу скуштувати свої шедеври із ароматним чаєм та бубликами.

Чудове, солодке закінчення робочого тижня.

 Для учнів  НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. № 38 м. Львова» 10 листопада  відбувся урок в Першому  академічному українському театрі для дітей та юнацтва  з літературного читання. Тема. Урок позакласного читання. Казки народів світу. Болгарська народна казка «Сливи за сміття».(4- Б клас, вч. Коваль З.Є.) 
Мета. Розширити знання учнів про казки та їх види,вдосконалювати навички правильного, виразного читання, сприяти формуванню творчих, когнітивних здібностей, креативності, винахідливості, спостережливості, фантазії, уяви; розвивати пам’ять, підвищувати рівень уваги; формувати вміння налаштовуватися на творчий процес, керувати емоціями, волею, почуттями; закріпити вміння давати характеристику дійовим особам, аналізувати казку після  перегляду уривку  вистави «Три поросяти»,розвивати техніку правильного дихання, вміти вдосконалювати свою дикцію;виховувати любов до праці.

2016-2017 н.р.

23. 03. 17. у НВК "Школа-садок I-III ст. №38 м. Львова" відбувся відкритий урок з природознавства у 3-А класі на тему: "Заповідні території рідного краю" (вчитель: Бацьонга Л. І.). Учні здійснили уявну подорож до заповідників України та поглибили свої знання про рідкісні види рослин і тварин, занесених до Червоної книги. Пізнання учнями чарівного світу природи викликало бажання берегти та примножувати красу рідного краю.

2015-2016 н.р.

01.12.2015 р. в рамках тижня початкової школи проведено відкритий урок з читання в 1-Б класі вчителем Черніховською Л.І. на тему: «Звуки [ д],[ д’] позначення їх буквами  «Д», «д»(де). Робота з дитячою книгою Г.К. Андерсен  “Дюймовочка”.»

Мета уроку: ознайомити з новою буквою; вчитися читати з нею склади, слова, добирати риму до чистомовки; робити звуковий аналіз слів; розвивати зв’язне мовлення, фонематичний слух; працювати в парах та групах; спонукати учнів до пошуку та вміння вибирати правильну відповідь; ознайомити з казкою “Дюймовочка”;  виховувати бажання бути добрим, допомагати людям у біді.

 

 

 

 

03.12.2015 р. В 4-А класі відбувся урок-квк «Розумники і розумниці»
 (Бойківська О.Л. - вчитель початкових класів, Щур Л.П. - вч. інформатики)

Мета: розвивати логічне мислення, пізнавальні  інтереси до математики та інформатики, формувати вміння працювати в команді, застосовувати свої знання в нестандартних ситуаціях.


У СЗШ № 38 м. Львова 01.12.2015р. в рамках тижня початкової школи вчителем Павлиною О.М.
було проведено інтегрований урок з природознавства – образотворчого мистецтва у 1-А класі на тему:
«Дерева, кущі , трав’янисті рослини. Малювання осіннього дерева

»

 
У рамках Методичного тижня 2 грудня у 3-Б класі вчителем І.Я.Савран проведено відкритий урок з літературного читання. І.Франко "Лисичка і Журавель"

Мета уроку: вчити учнів виділяти в тексті дійових осіб; давати їм характеристику; формувати навички свідомого і правильного читання; виховувати чуйність,доброзичливість, порядність.

 

  

 

 

26.11.15 В рамках Методичного тижня у 3-Б класі вчителем І.Я.Савран проведено відкритий інтегрований урок природознавство - читання «Осінь – щедра чарівниця».

Мета уроку: вести спостереження за змінами в природі з приходом осені, виховувати відчуття прекрасного в природі та мистецтві, плекати любов до рідного слова.

 

 

 
Перший урок «Україна – єдина країна»

1-Б кл., кл.керівник Коваль З.Є.

Cтворив святковий мікроклімат у класах, формуючи в учнів розуміння єдності і цілісності України