П`ятниця, 10.07.2020, 09:26Вітаю Вас Гість | RSS
Ліцей №38 Львівської міської ради
Меню сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Поточна iнформація


 

 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

22 листопада 2014 року

 • Завдання для всіх учасників олімпіади єдині, незалежно від класу, в якому ви навчаєтеся. До участі в олімпіаді допускаються учні 7-11 класів.
 • Час проведення олімпіади – 4 години.
 • Олімпіада буде проведена в онлайн-режимі (адреса сайту буде повідомлена 11 листопада 2014 року). Завдання до олімпіади будуть розміщені на сайтах: loippo.lviv.ua, inflviv.ucoz.ua та acm.lviv.ua і будуть доступні 22.11.2014 року о 9.30.  Виконані завдання учень надсилає для тестування на сайт, а вердикт системи та кількість набраних балів будуть доступні на сайті в межах однієї хвилини.
 • Система тестування розв’язків учасників передбачає використання таких мов програмування: С++, Pascal, Java, C#. Відповідно, для якісного проведення змагань на місцях будуть  встановлені такі середовища розробки програмного забезпечення: Visual Studio, Borland Pascal, Free Pascal, Delphi та Eclipse.
 • Надісланий учнем розв’язок перевіряється на передбаченому автором задачі наборі тестів. Відповідно до кількості вірно пройдених тестів учасник отримує деяку кількість балів. Для кожної задачі можна надсилати довільну кількість розв’язків. Зараховується той, що набрав найбільшу кількість балів. Проте сумарна по всіх задачах кількість спроб учасника не повинна перевищувати 47.

Переможці олімпіади визначаються окремо по кожній паралелі.

 • До участі в ІІІ етапі олімпіади допускаються учні 7-11 класів, по одному з кожного класу (11, 10, 7-9 кл.) та додатково згідно рейтингу.
 • ІІІ етап олімпіади буде проведено у вигляді практичного туру за єдиними завданнями для всіх учнів. Учасникам будуть надані для роботи лише вказані в п.4 середовища програмування.

 

ХІV Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2015»

У жовтні 2014 року – лютому 2015 року національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить чемпіонат.

Положення про захід розміщено на сайті: www.nenc.gov.ua. До участі в чемпіонаті запрошуються учні позашкільних,загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. З числа
переможців чемпіонату «Екософт–2015» буде проведений відбір учасників Міжнародного конкурсі комп’ютерних проектів INFOMATRIX-2015, який відбудеться у травні, 2015 року в м. Бухарест (Румунія).
Чемпіонат «Екософт–2015» проводиться у два етапи:

І етап – з 15 жовтня 2014 року до 19 січня 2015 року.
Для участі в І етапі заходу необхідно до 19 січня 2015 року подати заявку та конкурсні матеріали в електронному вигляді − одним документом на електронну адресу: ecosoft@nenc.gov.ua або на паперових носіях − на поштову адресу: НЕНЦ, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074. На конверті робиться помітка «Екософт». На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників очного етапу. Результати відбору щодо участі вочному етапі чемпіонату будуть оприлюднені до 25 січня 2015 року на сайті
www.nenc.gov.ua. 

ІІ етап (очний) – відбудеться з 18 до 20 лютого 2015 року в м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Львівська міська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій серед учнів 5-11 класів

Інформація для учасників про виконання завдань, систему оцінювання та реєстрацію

1. Загальний час на виконання завдань – 4 години ( з 10:00 до 14:00 ).

Чим пізніше учасник заходить на сервер, тим менше часу він має на виконання завдань.

2. Завдання інтернет-олімпіади складаються з двох частин.

Завдання першої частини,

за напрямом “основи інформатики та офісні програми”, є тестовими, в яких учасник має можливість вибрати правильну відповідь із декількох запропонованих варіантів, або сформувати її згідно з умовою.

Завдання другої частини, за напрямом “ програмування”, є завданнями на написання програм, тексти яких надалі слід надіслати до автоматичної онлайн-системи тестування для перевірки та оцінювання.

Кожне завдання оцінюється в один бал.

Учасник має право використовувати додаткові спроби, при цьому за кожну з них будуть нараховуватися 20 штрафних хвилин.

Кількість додаткових спроб для кожного завдання буде обмеженою.

3. Рейтинг учасника в турнірній таблиці залежить від:

- сумарної кількості набраних балів;

- сумарного часу на виконання всіх завдань (з правильними відповідями)

від старту олімпіади з додаванням штрафних хвилин.

 

УВАГА. Для реєстрації:

- перейдіть за посиланням Зареєструватись

- оберіть логін, вкажіть адресу електронної пошти;

- збережіть пароль (обов’язково);

- заповніть реєстраційні дані: прізвище, ім’я, навчальний заклад, клас;

- протягом 24 годин перевірте вхід на сервер для участі в змаганнях

за посиланням Взяти участь зі своїм логіном та паролем

(інакше реєстрацію буде скасовано)

ДІТЕЙ У ЛЬВОВІ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТЬ СУЧАСНИМ ТАНЦЯМ ТА МАЛЯРСТВУ

Для юних львів’ян віком від 5 до 16 років працюють безкоштовні гуртки танців та образотворчого мистецтва в клубі «Какаду» Личаківського району (вул. Коциловського, 16).

У гуртку «Малюваки» дітей ознайомлять з різними техніками та видами малярства, графічного рисунку, розпису на склі, ліпку та декорування предметів, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Студія танцю «Клумба» організована для дітей, які прагнуть орієнтуватися в нових танцювальних напрямках: стретчінг, фольк, модерн, jazz-funk, jazz-pop, фолк, contemporary, latina, brodway.

«Цього навчального року ми абсолютно змінили концепцію діяльності клубу на вул. Коциловського, 16 – він отримав не лише нову назву, там запроваджено ті напрямки, в яких особливо зацікавлені львів'яни», - розповіла Олена Горпинюк, керівник Дитячих клубів Личаківського району.

Вихованці клубу мають можливість брати участь у проектах різного мистецького спрямування, святкових концертних програмах, виставках, конкурсах, майстер-класах тощо.

Детальнішу інформацію про гурток «Малюваки» можна отримати за номером телефону 067-804-16-72, 
                                         про студію танцю «Клумба»  ̶  096-533-59-69.

Комп’ютерної Академії "ШАГ"

Для школярів 9-11 класів та їх батьків 30.10. 2014 року
Львівська філія Комп’ютерної Академії "ШАГ" в рамках профорієнтаційної роботи та популяризації комп’ютерних технологій серед школярів й підвищення їх практичної підготовки проводила безкоштовний майстер - клас "Антихакер. війна у локальній мережі".

У програмі:

 • хакер. хакінг та інше;
 • взлом та захист;
 • хакерська атака ARP-spoofing, перехоплення трафіка між вузлами;
 • як відбити атаку ARP-spoofing.

Початок заходу: 19.00, вхід вільний

Для школярів 4-9 класів та їх батьків 01.11.2014 року 
Львівська філія Комп’ютерної Академії "ШАГ" в рамках профорієнтаційної роботи та популяризації комп’ютерних технологій серед школярів й підвищення їх практичної підготовки проводила відкритий урок "Магія Web-сайтів"

У програмі:

 • Чи потрібна сайту ідея? Види сайтів.
 • З чого складається сайт?
 • Web-дизайн, верстка, програмування.
 • Розміщення сайту в Інтернеті.
 • Знайомство з програмою і навчанням в Академії.

Початок заходу: 15.00, вхід вільний

Адреса проведення: м. Львів, вул. Замарстинівська. 83 А, ІІ-й поверх

Реєстрація для участі:  на сайті філії http://lviv.itster.org/ 
або за телефонами 240-38-51, (067)4807724, (095)5189321, (093)1229338

ПОЛОЖЕННЯ 
про ІІ міську учнівську олімпіаду з інформаційних технологій «Lviv CSIT»

Проводиться у 2014-2015 навчальному році ІІ міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT» :

 • I етап (заочний) – 25 жовтня 2014 року;
 • II етап (очний) – грудень 2014 року;
 • III етап (конкурс творчих робіт) – у квітні 2015 року.

I. Загальні положення

1.1. Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT » започаткована у 2013 році і проводиться серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 5-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

1.2. Основними завданнями міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій є:

 • стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді;
 • виявлення обдарованих учнів та розвиток їх творчих здібностей, залучення їх до навчання у вищих закладах освіти країни;
 • підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформа­цій­них технологій, прищеплення широким колам учнівської молоді навичок дослідницької роботи;
 • пропаганда досягнень науки, техніки та новітніх технологій;
 • підведення підсумків роботи факультативів, гуртків, секцій, учнівських наукових товариств, активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями;
 • залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів вищих закладів освіти, працівників наукових закладів України до активної допомоги навчально-виховним закладам у справі поліпшення стану викладання інформатики та підвищення рівня знань, умінь та навичок учнівської молоді;
 •  формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах та турнірах.
 1.  Організатором та координатором проведення ІІ міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT» є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».
 2.  Управління освіти ДГП ЛМР здійснює контроль за дотриманням вимог даного Положення при проведенні всіх етапів міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
 3. Для складання завдань олімпіади голова журі визначає осіб, на яких покладається відповідальність за створення творчих груп з розробки завдань олімпіади та критеріїв їх оцінювання із числа фахівців відповідних галузей у складі не більше п’яти осіб. Заступники голови журі та члени творчих груп несуть персональну відповідальність за науковий рівень змісту завдань та їх секретність до моменту оприлюднення.
 4. Для консультацій щодо розв’язання спірних питань в роботі журі (правильність перевірки та об’єктивність оцінювання робіт і визначення переможців олімпіади) призначаються експерти-консультанти.
 5.  Переможців міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій визначають в особистій та командній першості.

2. Проведення міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT »

2.1. Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проводяться в три етапи:

 •  перший етап – 25.10.2014 р., заочний, за допомогою системи онлайн-тестування;
 •  другий етап – грудень 2014 р., очний;
 •  третій етап – квітень 2015 р., конкурс творчих робіт.

2.2. I етап міської олімпіади проводиться у заочній формі.

      Перший етап олімпіади відбудеться впродовж одного дня для учнів всіх навчальних закладів міста – 25 жовтня з 9.00 до 18.00 через систему тестування http://ejudge.lp.edu.ua

Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 17 по 24 жовтня на сайті ejudge.lp.edu.ua , вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну поштову скриньку. Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

      Ознайомитись з олімпіадними завданнями та розпочати їх виконання можна у будь-який момент вказаного проміжку часу.

      О 18.00 год. система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.

      Результати першого етапу будуть розміщені з 27 жовтня на сайті http://ejudge.lp.edu.ua .

      Переможці першого етапу допускаються до участі у другому. Запрошення до участі у другому етапі будуть розіслані на електронні скриньки до 3 листопада.

 

      IІ етап міської олімпіади проводиться в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (онлайн-тестування). Учасникам будуть запропоновані задачі за наступними напрямами: програмування; комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми.

      ІІІ етап міської олімпіади проводиться у квітні 2015 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

 • розроблення комп’ютерних ігор,
 • розроблення сайту,
 • розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

      Переможці другого та третього етапів нагороджуються цінними призами.

      Правила проведення кожного з турів олімпіади та визначення переможців визначаються Оргкомітетом та розміщуються на сайті http://ejudge.lp.edu.ua.

2.3. Учасникам олімпіади з інформаційних технологій дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням та друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом.

3.  Учасники олімпіади

3.1. До участі в олімпіаді запрошуються учні 5-11 класів навчальних закладів м. Львова. У II та III етапах міської олімпіади з інформаційних технологій допускаються ті учні, які стали переможцями попереднього етапу.

3.2. До місця проведення II та III етапів олімпіади учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, маючи при собі документ, що засвідчує особу.

 

4. Зміст і структура завдань

4.1. Завдання для учасників олімпіади пропонуються двох типів:

- тестові завдання з кількома варіантами відповідей, з яких потрібно обрати правильні;

- інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

4.2. Кількість завдань та час виконання завдання для учасників олімпіади визначає Оргкомітет.