Неділя, 19.11.2017, 02:14Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Олімпіади


2016 -2017 рр.

2015 -2016 рр.

Інтернет – олімпіади

                          Математика – 9 учасників

8а клас

  1. Сосновський Юрій 12б.
  2. Боднарчук Максим 8б.
  3. Гануляк Володимир 5б.

8б клас

  1. Ференчак Роман 8б.

         10клас

  1. Бліхар Софія 1б.
  2. Бліхар Соломія 1б.

               Інформатика -15 учасників

10клас

  1. Бліхар Соломія 1б.

            Фізика – 10 учасників

9-клас

  1. Венглінська  Анастасія   5б.
  2. Собечко Надія  3б.
  3. Чучман Ігор 3б.

 8-клас

  1. Поліщук Ростислав  6б.
  2. Боднарчук Максим   5б.

                   Хімія– 8 учасників

9-клас

  1. Собечко Надія 15б. 
  2. Шпак    Марко  10б. 
  3. Венглінська  Анастасія   7б.
  4. Іващишин Тетяна    7б.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

            Англ.мова

1.Фляк Тетяна 8 клас  ІІІ місце  вч.Борейко Л.І.

2.Ковальська Олена 11 клас  ІІІ місце вч. Попилевич Т.Р.

          Математика

3.Бевзик Анастасія 6клас  І місце   вч. Федюк М.Б.

          Українська мова

4.Сосновський Юрій 8клас  ІІІ місце вч.Ригель Г.С.

         Хімія

5.Бліхар Софія 10клас ІІІ місце вч.Сапрука Л.С.

            Географія

6.Сосновський Юрій 8клас  ІІІ місце  вч. Горішна Г.В.

           Фізика

7. Сосновський Юрій 8клас Імісце вч. Максимович З.Ю.

           Історія

8. Боднарчук Максим 8клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.

9. Назар Софія 9клас ІІмісце  вч. Голосова Н.М.

10.Ковальська Олена 11 клас клас ІІІ місце вч. Кушнірчук Н.Й.

         Правознавство

11. Міодушевська Анна 9клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.

12. Ковальська Олена 11 клас клас ІІІ місце вч. Кушнірчук Н.Й.

         Трудове навчання

13. Бліхар Софія 10клас І місце вч. Гринаш О.З.

14. Вавринчук Мар’яна 9 клас І місце вч. Гринаш О.З.

        Інформаційні технології

15. Шпак  Марко  9 клас ( за 10 клас) ІІІ місце вч.Щур Л.П.

           

 

2014 -2015 рр.

Кількість учасників І туру Всеукраїнських предметних олімпіад 2014-2015 рр. – 208.
Призери ІІ етапу олімпіад.
1. Ковальська Олена 10 клас ІІ місце християнська етика вч. Вавринчук О.Я.
2. Пилипчук Анна 9 клас ІІІ місце християнська етика вч. Вавринчук О.Я.
3. Ткачук Олена 11 клас ІІ місце фізика вч. Максимович З.Ю.
4. Бліхар Софія 9 клас ІІІ місце хімія вч. Сапрука Л.С.
5. Бліхар Софія 9 клас ІІІ місце трудове навчання вч. Гринаш О.З.
6. Ковальська Олена ІІІ місце інформаційні технології вч. Щур Л.П.
Призери ІІІ етапу олімпіад.
Ткачук Олена 11 клас ІІІ місце фізика вч. Максимович З.Ю.