П`ятниця, 27.04.2018, 00:14Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховний комплекс "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова"
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Форма входу
Друзі сайту
Пошук

Олімпіади


2017 -2018 рр.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2017- 2018н.р.

Українська мова і література
Сосновський Юрій  10клас ІІІ місце вч.Ригель Г.С.
Квасниця Христина 7 клас ІІІ місце вч.Гуменюк О.С. і  Легкун Т.Ф.
Історія
Горак Данило 9клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.
Сосновський Юрій  10клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.
Географія
Сосновський Юрій  10клас ІІІ місце вч.Горішна Г.В.
Правознавство
Горак Данило 9клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.
Боднарчук Максим 10клас ІІІ місце вч. Голосова Н.М.
Англійська мова
Фляк Тетяна 10клас ІІ місце вч.Борейко Л.І.
Трудове навчання
Кідиба Дарина 8 клас ІІ місце вч. Гринаш О.З.
Шпак Дмитро 9 клас ІІІ місце вч. Заяць Я.П.
Фізика
Сосновський Юрій  10клас ІІмісце вч. Максимович З.Ю.
Математика
Сосновський Юрій  10клас ІІІ місце вч.Вдовичин С.Й.
Християнська етика
Савчак Анна 9 клас ІІ місце вч.Вавринчук О.Я.
Тучак Оксана 8 клас І місце вч.Вавринчук О.Я.

 

2016 -2017 рр.

2015 -2016 рр.

Інтернет – олімпіади

                          Математика – 9 учасників

8а клас

  1. Сосновський Юрій 12б.
  2. Боднарчук Максим 8б.
  3. Гануляк Володимир 5б.

8б клас

  1. Ференчак Роман 8б.

         10клас

  1. Бліхар Софія 1б.
  2. Бліхар Соломія 1б.

               Інформатика -15 учасників

10клас

  1. Бліхар Соломія 1б.

            Фізика – 10 учасників

9-клас

  1. Венглінська  Анастасія   5б.
  2. Собечко Надія  3б.
  3. Чучман Ігор 3б.

 8-клас

  1. Поліщук Ростислав  6б.
  2. Боднарчук Максим   5б.

                   Хімія– 8 учасників

9-клас

  1. Собечко Надія 15б. 
  2. Шпак    Марко  10б. 
  3. Венглінська  Анастасія   7б.
  4. Іващишин Тетяна    7б.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

            Англ.мова

1.Фляк Тетяна 8 клас  ІІІ місце  вч.Борейко Л.І.

2.Ковальська Олена 11 клас  ІІІ місце вч. Попилевич Т.Р.

          Математика

3.Бевзик Анастасія 6клас  І місце   вч. Федюк М.Б.

          Українська мова

4.Сосновський Юрій 8клас  ІІІ місце вч.Ригель Г.С.

         Хімія

5.Бліхар Софія 10клас ІІІ місце вч.Сапрука Л.С.

            Географія

6.Сосновський Юрій 8клас  ІІІ місце  вч. Горішна Г.В.

           Фізика

7. Сосновський Юрій 8клас Імісце вч. Максимович З.Ю.

           Історія

8. Боднарчук Максим 8клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.

9. Назар Софія 9клас ІІмісце  вч. Голосова Н.М.

10.Ковальська Олена 11 клас клас ІІІ місце вч. Кушнірчук Н.Й.

         Правознавство

11. Міодушевська Анна 9клас ІІ місце вч. Голосова Н.М.

12. Ковальська Олена 11 клас клас ІІІ місце вч. Кушнірчук Н.Й.

         Трудове навчання

13. Бліхар Софія 10клас І місце вч. Гринаш О.З.

14. Вавринчук Мар’яна 9 клас І місце вч. Гринаш О.З.

        Інформаційні технології

15. Шпак  Марко  9 клас ( за 10 клас) ІІІ місце вч.Щур Л.П.

           

 

2014 -2015 рр.

Кількість учасників І туру Всеукраїнських предметних олімпіад 2014-2015 рр. – 208.
Призери ІІ етапу олімпіад.
1. Ковальська Олена 10 клас ІІ місце християнська етика вч. Вавринчук О.Я.
2. Пилипчук Анна 9 клас ІІІ місце християнська етика вч. Вавринчук О.Я.
3. Ткачук Олена 11 клас ІІ місце фізика вч. Максимович З.Ю.
4. Бліхар Софія 9 клас ІІІ місце хімія вч. Сапрука Л.С.
5. Бліхар Софія 9 клас ІІІ місце трудове навчання вч. Гринаш О.З.
6. Ковальська Олена ІІІ місце інформаційні технології вч. Щур Л.П.
Призери ІІІ етапу олімпіад.
Ткачук Олена 11 клас ІІІ місце фізика вч. Максимович З.Ю.